INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@ BearG
Kako ćeš pisati ako dođu malo drukčije vijesti, lako je tuć po nekom tko je slab, a šta ako se malo promijene okolnosti brzo ćeš počet lickat J…CA.
Kako te nije sram pisati o stvarima o kojima nemaš pojma.

bogec dragi kaj se svašta ima vidjeti i pročitati ovdje..
jedino kolega s400, ne znam otkud vam snage i dalje pisati o trenutku kada dodju dobre vijesti.. jer nakon ove cijene od 3kn i ovako snažnog interesa koji već traje, ja ne mogu očima vjerovati da vi pišete takve baljezgarije
kako tebe nije sram hvaliti mrtvog konja?
[/quote]

ne bi ja na tvom mjestu ovu firmu tak zvao kolega, nemoj još primat lopatu u ruku …a dobre vijesti ..uskoro kolega, uskoro …


Ako ovo ne ode u stečaj stvarno ne znam šta bi onda moglo otići, ovo ima sve reference za stečaj već godinama jedino mi nije jasno šta se čeka.
Hvala na tvojim referencama. Evo ti još jedna: Godišnji prihod samo od Arene- znate li koliko nula imaju ti milijuni kuna? A tek spremni dubrovački stanovi. Jalnici će spomenuti dugove za to isto. Pa pokušajte zbrojiti Todorićeve dugove i imovinu pa ćete vidjeti zanimljive rezultate.
A vi koji ne želite i nemete INGRU a visite na forumu bi poručio da malo razmislite o svojim “referencama”-možda su za zabrinuti se. Ma ništa osobno, ionako ovo je samo piskaranje?

neće uvijek biti ovako.

Ma svi znamo da je PSN dogovorena i samo se moraju riješiti krpelja(nepostojećih firmi i dugova) koji bi sisali nepostojeća potraživanja-zato se ovoliko odužilo. A onda ovo leti preko desetke kunelića. Zadnji rast do 12 je samo sjena onoga što će se dogoditi objavom uspješne PSN, a onda objavom već spremnih poslova.

neće uvijek biti ovako.

Puštena u promet cesta Vrgorac-Ploče. Kada će isplata radova?

neće uvijek biti ovako.

No siki-riki

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

čeka se ..čuje se tišina …sindikat bi na 2 ….mi bi na 6 ….fondovi ne znaju kaj bi …. banke znaju kaj bi al nemreju do toga ..brokeri ne zarađuju…nema ovo smisla..predlažem RAST … svi zadovoljni

jel netko mozda zna kada istice 7godina nakon kojih grad zg ima pravo otkupa arene?? dali se to racuna od 2009. ??znaci 2016 ili ranije? usput evo ode cijela godina bez ugovorenog posla…

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Radi se prvenstveno o ulaganjima u infrastrukturu, poljoprivredu, brodogradnju i energetiku. Najzvučnije je svakako ime Exim banke koja je potvrdila ulaganja u regiju a isto se očekuje i od još nekih od najvećih kineskih banaka.[/url]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

hehe, kinezi su proteklih godina “pokupovali” pola tickera sa zse [emo_smijeh]


Radi se prvenstveno o ulaganjima u infrastrukturu, poljoprivredu, brodogradnju i energetiku. Najzvučnije je svakako ime Exim banke koja je potvrdila ulaganja u regiju a isto se očekuje i od još nekih od najvećih kineskih banaka.[/url]

free flow information

…ništa novo ovdje…rasprava traje…dionica mjesecima na istom…dragi ljudi čuvajte se i pametno u budućnost, dionice i keš, sve je veoma lako propadljivo…pozdrav do tko zna kad…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


jel netko mozda zna kada istice 7godina nakon kojih grad zg ima pravo otkupa arene?? dali se to racuna od 2009. ??znaci 2016 ili ranije? usput evo ode cijela godina bez ugovorenog posla…
Od dana predaje na korištenje.

neće uvijek biti ovako.

Vidim i ovdje sami crnjaci dok je povijesno dno, a kada opet bukne na 8 kuna onda će svi pjevati hvalospjeve da postojeći dioničari ne bi prodavali sa 5 kuna manje gubitka od onih 60 po dionici i tko zna koliko ..
Plejboj Prediction : Risk now, buy 2000 pieces and test your patience [emo_palacg]

Ako predstečajna prodje, tamo u trećem mjesecu, ići će barem na bijednih 6 kuna.

Hej! , ček ček .. pa to je duplo !”

New Report

Close