INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dobra će biti…..dolaze novi poslovi …i možete ( vi kontra) trkeljati kolko hoćete -…ide nabolje …zašto to velim ? jer znam …i neću još reći ..isto ko i branitelj na IGH …čovjek zna …ne priča bezveze ..tak vam velim ..lovite vlak na 3xx…..moglo bi biti iznenađenja…:-)

I šta kaže Mesić, jeli šta dogovorio u Kini?

Ili šeta okolo na naš račun da mu guzica vidi puta.



Tko je kupovao???

Ja nisam, čekam debelo ispod trice.
Ne bojim se nikakvog vlakića koji bu otišao…ovdje su razni čekali razne vlakiće, pa se neki i burze ostavili zbog kašnjenja u dolasku [emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg]
[/quote]

A znaš kako je…. oni što su kupovali po 40 i još uvjeravali da je to to …a da ne govorim o pisanju kad se uzme burkčić i obrnuto.
Mogućnost uvjeravanja i obmanjivanja imaju one osobe koje imaju kratko pamćenje jer lagati ili loviti u mutnom je jedna te ista stvar.
Nažalost mnogo vas je ovdje spržilko love i koji su se ostavili burze jer su igubili sve…i to najviše na ovoj dionice.
Ja recimo nevidim niti jednog razloga zašto bi trebalo kupiti dionicu popuit ingr.
Nit se zna jeli u PSN i kad će u PSN i oće li ouopće.
Stalno slušamo o nekakvim fantomskim poslovima od kojih nije realiziran niti jedan.
Što su uoće oni.Prodavači magle koji samo organiziravaju posao.
Nemaju ništa osim imena koje im više ne pomaže.
Pa sve mi je bilo jasno kad su postavili Mesića u NO.
Evo i malo fundamenata tako da ljudi vide o čemu se radi…milim ovi novi koji dolaze na burzu da obrate pozornost na ove stvari….pa neka svatko odluči za sebe..

Neto dobit -141,50 M 3/13
Dug/kapital 661,12% 3/13
EV/EBITDA – nema je
K. tekuće likv.0,55 3/13
omjer kratkotrajne imovine i kratkoročnih obveza…
A pogledajte još i stanje obveznica koje je izdala ingr.

Sretno svima koji misle i jednu lipu uložiti ovdje….a o vlakićima i umjetnom dizanju cijene sami odlužite..jer tko puno surfa kad tad se dobro nagrca vode..
Pogotovo ako je val velik a iskustva malo.

A BALVANA!!! :) :) :)

kolega BearG ..kupovalo se i na 55 da ti bude lakše i na 3 pa prodavalo na 12 pa opet na 3 …pa bu se opet prodavalo puno više …a fantomski poslovi ? ..pa veliki je svijet ..ima zemalja ..nekad sirotinja …danas magnati ..radi se ..trust us…bit će još lijepih priča ..konkretnih ..

Kojih to više priča može biti…osim političke..
Pa firma je zrela za bankrot…na životu je drže samo veze..
Surfanje na osnovu čega?…na osnovu ovaca koje ćete navući te im onda skupo prodati dionice koje ionako nevrijede ni jednu lipu?
Ako vi smatrate da je to ok…go a head..

A BALVANA!!! :) :) :)

Zašto bi me bilo sram iznosit činjenice???

A BALVANA!!! :) :) :)

Dal si je netko okačio o zid brojalicu onih 90 dana produljenja roka za PSN, ako može podijeliti sa svima nama na koliko smo sad? Jel bu to na proljeće sa prvim visibabama?

free flow information

A i čini mi se poprilično likvidnija od ingr…koja bi mogla ispast iz crobexa a onda bi se rasprodaji PBZ OMF-a moga i pridružiti OTP indexni..
A s obzirom na ovo http://www.poslovni.hr/domace-kompanije/ingra-zatrazila-dulji-rok-258880 neznam kako će sve ovo završiti..

A BALVANA!!! :) :) :)

samo polako….ingra sigurno prolazi PSN…a dogovaraju s viaduktom učešće na izradi zgrade zračne luke Zagreb….kad krene nema više povratka…

Slazem se…jedini razlog zasto ce proc PSN je upravo to, sto se vjerovnici nemaju od cega naplatiti..bolje onda ostavit firmu na zivotu, pa se mozda pokrene nalik na Dalekovod.

briga me za bilo koju dionicu tako i za ingru, jedino je važno,hoće li dionica odraditi rast od 30-50%-100% izvući lovu i bježati dalje. jako dosadna postala ingra.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Ako ovo ne ode u stečaj stvarno ne znam šta bi onda moglo otići, ovo ima sve reference za stečaj već godinama jedino mi nije jasno šta se čeka.

Vi očito sjedite na ušima, ili Vam treba crtati?

http://limun.hr/main.aspx?id=593406&Page=3

New Report

Close