INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Molim znalce da mi pojasne prodaju 22 komada za ukupno 66,08 kn uz plaćanje usluge od 40 kn. Dakle gdje je računica te trgovine? Što kažete znalci?

neće uvijek biti ovako.

dnevno.hr, dnevno.rs, dnevno.ba…respektabilni portali, svakako vrijedan izvor informiranja [emo_smijeh]


doista bivši predsjednik putuje sve u 16, ali koji je pravi povod? možda ovaj?

"Zbog straha od uhićenja sprema li Mesić bijeg u Kazahstan!?"

"Izvori bliski bivšem predsjedniku RH Stjepanu Mesiću tvrde da bi Uskok, kako je to svojedobno, još dok je bio počasni predsjednik HDZ-a, izjavio Sanader, uskoro mogao uskočiti kod njega i njegove ljude. Špekulira se da Mesić več pakuje kufere za bijeg u Kazahstan, što, neki njemu bliski odvjetnici, odlučno demantiraju"

Vaš link …

bas me zanima tko dolazi na mjesto top 10 umjesto CO [emo_beztona]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial


doista bivši predsjednik putuje sve u 16, ali koji je pravi povod? možda ovaj?

"Zbog straha od uhićenja sprema li Mesić bijeg u Kazahstan!?"

"Izvori bliski bivšem predsjedniku RH Stjepanu Mesiću tvrde da bi Uskok, kako je to svojedobno, još dok je bio počasni predsjednik HDZ-a, izjavio Sanader, uskoro mogao uskočiti kod njega i njegove ljude. Špekulira se da Mesić več pakuje kufere za bijeg u Kazahstan, što, neki njemu bliski odvjetnici, odlučno demantiraju"

Vaš link …

ja mislio new york times….al šalu na stranu …mislim da vam je ovaj period zadnja prilika za ukrcaje na ovim banana cijenama ..iza NG …idu neke lijepe nove priče …a onda se motori konačno pale …:-)

Hajde OMF, prospi 30 000 kom i to sve iznad 3 kn. Povoljno zar ne? Hvala

neće uvijek biti ovako.

mnogo macaka oko vruce kase [emo_smijeh][emo_smijeh]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

[emo_zacudjen][emo_zacudjen][emo_cool]

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Uskoro kreće vlakić uzbrdo…..PSN prolazi….

..nešto krenulo..da nije stogod Mesić ugovorija po Rusiji….


dnevno.hr, dnevno.rs, dnevno.ba…respektabilni portali, svakako vrijedan izvor informiranja [emo_smijeh]

ti si izgleda mali od palube Pavicevog koncerna[emo_smijeh] ili ingra twittera [emo_smijeh]

vic maher bi uskoro mogao gugutati u “zlatnoj” krletci [emo_namigusa]

free flow information

OMF prodaje zbog knjiženja realiziranog gubitka koji mu je porezno priznat u RDG-u.

Odluka o vrijednosnom usklađenju na djelu. To je napravio i RBA OMF.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Na Ingri je svaka rasprava bespredmetna.Ova žabokrečina od trgovine
će potrajati još malo.Do 4-5 mjeseca će sudbina Ingre biti jasna,samo je pitanje
kakva će biti?
Pozdrav,

New Report

Close