INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


btw, volio bih da napišeš nešto konkretnije o ingri svima nama ovdje ako imaš, to je ono što me interesira .

dobro znaš da nema ničeg konkretnog kod Ingre, zato i pokušavaš ovakvim bezveznim člancima i postovima stvoriti dojam da se nešto ipak događa…

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

to ti je objavio seebiz, pa se njima obrati…..

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


to ti je objavio seebiz, pa se njima obrati…..

pa nije seebiz jučer napisao ovaj jeftini druk nego ti:


ovo može biti više nego odlično , ne katapult , nego raketiranje, Shanghai CRED u igri….[emo_smijeh].
http://hr.seebiz.eu/makroekonomija/mesic-u-kini-dogovara-velike-investicije-u-regiju/ar-78562/

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

ajde radi nešto pametno..

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

doista bivši predsjednik putuje sve u 16, ali koji je pravi povod? možda ovaj?

Zbog straha od uhićenja sprema li Mesić bijeg u Kazahstan!?

Izvori bliski bivšem predsjedniku RH Stjepanu Mesiću tvrde da bi Uskok, kako je to svojedobno, još dok je bio počasni predsjednik HDZ-a, izjavio Sanader, uskoro mogao uskočiti kod njega i njegove ljude. Špekulira se da Mesić več pakuje kufere za bijeg u Kazahstan, što, neki njemu bliski odvjetnici, odlučno demantiraju

Vaš link …

free flow information


ajde radi nešto pametno..

pa radim-raskrinkavam jeftino drukanje [emo_smijeh]

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

ma pravi si majstor. čestitam !

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Dragi prijatelji, pomalo ste dosadni s prepucavanjem.

Ovo je dionica u PSN.
Ukoliko stvari prođu ok, a mogle bi, jer stečajem svi više gube nego dobivaju, s obzirom da likvidne imovine baš i nema puno, vrijedit će bitno više, bez dokapa, pa i s njim, osim ako ne bude baš prebrutalan.
Ukoliko bude ovo drugo, onda ćorak, Bože moj, sam pao sam se ubio.

Imam INGR, špekulativno, isto kao i svi vi.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


doista bivši predsjednik putuje sve u 16, ali koji je pravi povod? možda ovaj?

"Zbog straha od uhićenja sprema li Mesić bijeg u Kazahstan!?"

"Izvori bliski bivšem predsjedniku RH Stjepanu Mesiću tvrde da bi Uskok, kako je to svojedobno, još dok je bio počasni predsjednik HDZ-a, izjavio Sanader, uskoro mogao uskočiti kod njega i njegove ljude. Špekulira se da Mesić več pakuje kufere za bijeg u Kazahstan, što, neki njemu bliski odvjetnici, odlučno demantiraju"

Vaš link …

I ja u tom pravcu razmišljam već tjednima, Rusija, Kina, Kazahstan, traži li se azil i sigurna kuća za Stjepana i Josipa.

svi drobite ovdi iz dana u dan,pa da vas pitam jer itko primjetio da se postotak u top 10 vlasnika ingre povečao??

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Tko je kupovao???


Tko je kupovao???

ma carek trejda, niš bitnoga…

New Report

Close