INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ovo može biti više nego odlično , ne katapult , nego raketiranje, Shanghai CRED u igri….[emo_smijeh].

http://hr.seebiz.eu/makroekonomija/mesic-u-kini-dogovara-velike-investicije-u-regiju/ar-78562/

možeš misliti, taj nikad nije ništa dogovorio za ingru pa neće niti sada…
fino čovjek putuje, malo se drži s ljudima, izađe nekakav člančić i za 7 dana sve se zaboravi…

brisanjem nicka ne možete obrisati istinu!

moram ti priznati, da si sa bitnog prešao na sporedno. ali nema veze, budući te smatram znalcem mesićevih poslova , objasni mi ovo sa kinom.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


moram ti priznati, da si sa bitnog prešao na sporedno. ali nema veze, budući te smatram znalcem mesićevih poslova , objasni mi ovo sa kinom.

jeli po tebi, a zbog ovog donje info u svezi zadnje posjete Kini, možemo očekivat rast dionica iz prehrambenog sektora …?

Objavljeno: 13.11.2013
Bivši Predsjednik Republike Hrvatske Stjepan Mesić u posjeti Kini od 05.-11. studenog 2013.
Bivši Predsjednik Republike Hrvatske Stjepan Mesić, boravio je u Narodnoj Republici Kini od 05. do 11. studenog 2013., u Pekingu i Šangaju. Stjepan Mesić sudjelovao je i održao govor na svečanom otvaranju Svjetskog multilateralnog dijaloga o suvremenom svijetu koji je započeo u glavnom gradu Kine u organizaciji Centra za suvremene međunarodne studije. Prilikom svog boravka u Pekingu Stjepan Mesić susreo se s potpredsjednikom Narodne Republike Kine Liem Yuanchaom gdje su između ostalog razgovarali i o gospodarstvenim temama. Li Yuanchao istaknuo je kako su odnosi Kine i RH vrlo dobri i da će se nastaviti i u budućnosti. Razgovarali su o situaciji na Balkanu, zatim o Hrvatskoj i njenom ulasku u EU te o unapređenju gospodarstva. Pozdravio je prijam RH u EU te naglasio i pokazao zainteresiranost za kinesko angažiranje kapitala u Hrvatskoj kao i u Srednjoj i Istočnoj Europi. Također, prilikom boravka u Pekingu Stjepan Mesić je obišao i najveći kineski poljoprivredni univerzitet, Udrugu međunarodnih izvođača radova, Kinesku brodograđevnu korporaciju te Kinesku banku za uvoz i izvoz. Osim u Pekingu, Stjepan Mesić je boravio i u Šangaju, gdje se sastao s čelnicima grada Šangaja te mnogim poduzetnicima. Posjetio je eksperimentalnu trgovačku zonu u Šangaju, najveću u svijetu kinesku Shanghai industrijsku i komercijalnu banku, spalionicu krutog otpada, te sudjelovao na Shanghai Oriental Forum (također poznat kao “Forum suvremenog svijeta”) gdje je održao govor na temu gospodarska suradnja Narodne Republike Kine sa srednjom i istočnom Europom…
http://www.stjepanmesic.hr/hr/vijesti/peking-05-11112013


ovo može biti više nego odlično , ne katapult , nego raketiranje, Shanghai CRED u igri….[emo_smijeh].

http://hr.seebiz.eu/makroekonomija/mesic-u-kini-dogovara-velike-investicije-u-regiju/ar-78562/

falco poceo ozbiljno drukati [emo_smijesak]
traba nam okoncanje psn i nakon toga ima opi vec spremnu objavu ,zar sumnjate ? [emo_cool]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Živio g. Mesić još dugo, dugo. Ima nečeg u tom čovjeku kada ga zovu tako daleko od kuće.

Ako što dobroga donese Ingri, služiti će mu na čast, a nama i našoj djeci će pomoći u rješavanju stambenog pitanja.

Ipak ima više koristi od pozitivnog nego od propasti tvrtke, zar ne?

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

@zz, prehrambeni me ne interesira, to ostavljam tebi na razmišljanje…

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

@zmajki, a što ćeš , čekam iskrcavanje avijacije …..

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Stvarno se je bivši Predsjednik razletio po svijetu, valjda ćemo i mi imati koristi od toga (naravno mislim na Ingru i možebitno potpisivanje kojeg novog posla)Vaš link …

iluzija je da će mesić donijeti nove poslove, putovao je on stotine puta, a rezultat toga uvijek je bio isti, tj. 0 poslova

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

@goblyn, da je baldasar smatrao da je mesić nikakav pregovarač ,ne bi ni išao s njime rusima, jer bi ga vrli političari odmah ispiz…li . ovo je po meni odličan potez, i dobro je da se pregovara.
… znamo i da je ingra dosad dobro prolazila u poslovima s rusima .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

e moj Falco, pročitaj si zadnjih 10 postova na Ingri pa se zapitaj što ti treba takvo drukanje? do sada sam imao pozitivno mišljenje o tebi…

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

ali ih imam već 10 ? , pravi si brojač.
što se tiče drukanja, ostavljam ti to mišljenje za pravo, a što se tiče, mišljenja o meni , uopće me ne interesira je li misliš o meni dobro ili loše, opet ostaje tvoje mišljenje za pravo… rekli bri vrli političari…to je demokracija,sloboda izjašnjavanja …btw, volio bih da napišeš nešto konkretnije o ingri svima nama ovdje ako imaš, to je ono što me interesira .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

New Report

Close