INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Neko je doživio konačni slom i prodao i otišao iz ove dionice. Još se čeka da OMF CO izađe iz top 10.

neće uvijek biti ovako.

Tko još nije shvatio poantu dioničarstva, slika u prilogu sve objašnjava![emo_smijeh]

Ivo Baldasar sa Stipom Mesićem
 po Rusiji traži investitore za Split

ne znam je li mesić i dalje u no ingre ? ako jest, ovaj tip ništa ne radi slučajno , pogotovo u rusiji, koja je ogromno tržište.ovo bi moglo ispasti jako dobro za ingru. p.s. netko je spomenuo buy signal?

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Ivo Baldasar sa Stipom Mesićem
 po Rusiji traži investitore za Split

ne znam je li mesić i dalje u no ingre ? ako jest, ovaj tip ništa ne radi slučajno , pogotovo u rusiji, koja je ogromno tržište.ovo bi moglo ispasti jako dobro za ingru. p.s. netko je spomenuo buy signal?


daj navedi jednu pozitivnu star koju je Mesić napravio od kako je u Ingri ??? al ne za sebe,nego za ingru.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Dogovorio je s Putinom, gradnju stambenog naselja u Moskvi pred neku godinu [emo_naivan]

Ruski kapital neće u HR jako jako dugo.Politika je nekompatibilna.

Hrvatske tvrtke u Rusiji također ne mogu puno očekivati, ali trendovi se mijenjaju kao i političke smjernice.Sporo i dugotrajno.

Mesić u Rusiji ima više ciljeva. Vrijeme će ih otkriti javnosti.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Ova dionica je i dalje poligon za “istresanje”! Čim nekome ustreba keša za druge dionice opali ovdje po bidu znajući da će se opet vratiti po istoj ili nižoj cijeni.

@Fortuna

U tijeku je najveća transakcija ruskog kapitala u povjesti hrvatskog turizma od preko 200m eura s tendencijom širenja na ostale branše…
LP

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Uđu li Rusi u Inu biti će zanimljivo, a to bi moglo biti jako brzo, čini mi se da su Rusima vrata širom otvorena.

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


Uđu li Rusi u Inu biti će zanimljivo, a to bi moglo biti jako brzo, čini mi se da su Rusima vrata širom otvorena.

A ovo je tema o INI?


Uđu li Rusi u Inu biti će zanimljivo, a to bi moglo biti jako brzo, čini mi se da su Rusima vrata širom otvorena.

već 2 godine otvorena su vrata svima koji bi eventualno ušli, samo što takvih – nema! no zato će ući silom prilika vjerovnici kao i pred par godina kad je bila zamjena duga za dionice, a onda opet možemo očekivati višemjesečno iskrcavanje dionica po kupnji

brisanjem nicka ne možete obrisati istinu!

Nece uci vjerovnici jer nece biti pretvaranja duga u dionice, a time ni “iskrcavanja po kupnji”.

Procitajte plan PSN…

New Report

Close