INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nemrem ne komentirati trenutnu trgovinu …cijela lagano ide gore cijeli dan po lipu i dođe na 3,03…i on.. iste sekunde stavi 544 komada na 3,02…pa kaj ne staviš na 3,04 ? …ili napiši ovdje na forumu ..JA …fond…CO ….NEDAM da cijena ide gore…to mi je zadaća …to su mi naredili …to moram napraviti… .. ..jeste teška bljuvotina ZSE-a -..




Uprava (U kojoj je najveci vlasnik, sto je vrlo bitno) kaze da ce PSN proci na prvom rocistu na kojem ce biti glasovanje,

misliš li to na onu osobu koja je pred 2-3 godine kad je bio dokap rekla da je Ingra time spašena? cijena dionice je tada bila 20 kn, a sad je jedva 3 kn!
da ne govorimo kolike su dugove i gubitke od dana natukli, dospjeli su u blokadu računa dužu od godinu dana itd.
[/quote]Gospon, dugovi su MANJI nego tada. Prvo provjerite pa pišite transparentno. Hvala.
[/quote]

Jesu li dugovi manji ili veći … ?
http://www.medjimurje.hr/clanak/3052/2013-10-22/pravda-spora-i-nedostizna

čemu nervoza, vidiš da je ipak cijenovni rast u pitanju [emo_smijeh][emo_palacg][emo_smijeh]


nemrem ne komentirati trenutnu trgovinu …cijela lagano ide gore cijeli dan po lipu i dođe na 3,03…i on.. iste sekunde stavi 544 komada na 3,02…pa kaj ne staviš na 3,04 ? …ili napiši ovdje na forumu ..JA …fond…CO ….NEDAM da cijena ide gore…to mi je zadaća …to su mi naredili …to moram napraviti… .. ..jeste teška bljuvotina ZSE-a -..

free flow information

Opaaaa, pa ovo je odlična vijest.

http://www.poslovni.hr/forum/tema/nakon-nagodbe-tesko-do-kredita-uskoro-poseban-fond-za-izasle-iz-predstecaja-29440

neće uvijek biti ovako.


nemrem ne komentirati trenutnu trgovinu …cijela lagano ide gore cijeli dan po lipu i dođe na 3,03…i on.. iste sekunde stavi 544 komada na 3,02…pa kaj ne staviš na 3,04 ? …ili napiši ovdje na forumu ..JA …fond…CO ….NEDAM da cijena ide gore…to mi je zadaća …to su mi naredili …to moram napraviti… .. ..jeste teška bljuvotina ZSE-a -..
neda ti da uzmes 10 lipa zarade..? [emo_namigusa]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


da li je ovo konačni slom ?
je…zadnje zakucavanje u tjeku

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



nemrem ne komentirati trenutnu trgovinu …cijela lagano ide gore cijeli dan po lipu i dođe na 3,03…i on.. iste sekunde stavi 544 komada na 3,02…pa kaj ne staviš na 3,04 ? …ili napiši ovdje na forumu ..JA …fond…CO ….NEDAM da cijena ide gore…to mi je zadaća …to su mi naredili …to moram napraviti… .. ..jeste teška bljuvotina ZSE-a -..
neda ti da uzmes 10 lipa zarade..? [emo_namigusa]
[/quote]

freeende pa nisu valjda bile tvoje te 544 kom ..
haha bez bar kune od sadašnje cijene ..to je cca +33 % ..svoje nedam




nemrem ne komentirati trenutnu trgovinu …cijela lagano ide gore cijeli dan po lipu i dođe na 3,03…i on.. iste sekunde stavi 544 komada na 3,02…pa kaj ne staviš na 3,04 ? …ili napiši ovdje na forumu ..JA …fond…CO ….NEDAM da cijena ide gore…to mi je zadaća …to su mi naredili …to moram napraviti… .. ..jeste teška bljuvotina ZSE-a -..
neda ti da uzmes 10 lipa zarade..? [emo_namigusa]
[/quote]

freeende pa nisu valjda bile tvoje te 544 kom ..
haha bez bar kune od sadašnje cijene ..to je cca +33 % ..svoje nedam
[/quote]
možda mu je 544 kom pre elastično …

freeende pa nisu valjda bile tvoje te 544 kom ..

ne ma kakvi , ja sam na kupnji ..[emo_namigusa]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

znam da ti TA vrišti BUY haha….sad kad krene igh..a kreće …i Ingra …

kako ovdje stoje stvari, ipak nema konačnog sloma …

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


znam da ti TA vrišti BUY haha….sad kad krene igh..a kreće …i Ingra …
Da kad krene iskrcavanje i rasprodaja onda to ide u isto vrijeme na ove dvije predstečajuše ili smo već to zaboravli.

New Report

Close