INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

boze moj banana , siti se svojih postova prije par miseci o lngri i budućnosti, pa sad ovakav zaokret, šta se dogodilo daj objasni ovima šta si ih uvjerava da je ingra ova ista lngra čudo za ulaganje

matrimon@
Budućnost Ingre je sasvim neka druga priča, po tom pitanju i dalje mislim isto kao i prije. Ovdje sam samo pisao o kretanju cijene dionice u narednom razdoblju uz nedostatak pozitivnih vijesti koje smo naravno svi očekivali, a one stalno negdje “bježe”. Ljudi su ovdje jednostavno umorni od razvlačenja postupka i obećanja a konkretnih djela nema na vidiku.
Ja sam odavno napisao i ostajem pri tome da ću ovdje “izginuti” do kraja pa kakav god bio ishod. LP!

skidan ti kapu do poda AKO si iskren

U 7 trgovinskih dana CO OMF prodao malo manje od 30 000 kom. Nemaju još puno.

neće uvijek biti ovako.


U 7 trgovinskih dana CO OMF prodao malo manje od 30 000 kom. Nemaju još puno.

Ma koga briga koliko oni imaju, očito su dobro i sa nekim saznanjima prodavali.
Došli smo do stadija da se Ingra očajnički brani sa nalozima od 1000 kuna, a rezultat te obrane je jako predvidljiv.



U 7 trgovinskih dana CO OMF prodao malo manje od 30 000 kom. Nemaju još puno.

Ma koga briga koliko oni imaju, očito su dobro i sa nekim saznanjima prodavali.
Došli smo do stadija da se Ingra očajnički brani sa nalozima od 1000 kuna, a rezultat te obrane je jako predvidljiv.
[/quote]nema obrane..pokupilo se sto je bilo raspolozivo..oko 10% dionica

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial



U 7 trgovinskih dana CO OMF prodao malo manje od 30 000 kom. Nemaju još puno.

Ma koga briga koliko oni imaju, očito su dobro i sa nekim saznanjima prodavali.
Došli smo do stadija da se Ingra očajnički brani sa nalozima od 1000 kuna, a rezultat te obrane je jako predvidljiv.
[/quote]Zašto braniti kada CO OMF sigurno prodaje? Ne braniti već čekati da prospu i po nama. Ima vremena za rast i pobiranje kada se objavi prolazak PSN. Tada ćemo i svi mi pripomoći u lansiranju rakete i prodavati na cca 100-200% zarade. Tako se to sada radi.

neće uvijek biti ovako.

da li je ovo konačni slom ?

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !




U 7 trgovinskih dana CO OMF prodao malo manje od 30 000 kom. Nemaju još puno.

Ma koga briga koliko oni imaju, očito su dobro i sa nekim saznanjima prodavali.
Došli smo do stadija da se Ingra očajnički brani sa nalozima od 1000 kuna, a rezultat te obrane je jako predvidljiv.
[/quote]Zašto braniti kada CO OMF sigurno prodaje? Ne braniti već čekati da prospu i po nama. Ima vremena za rast i pobiranje kada se objavi prolazak PSN. Tada ćemo i svi mi pripomoći u lansiranju rakete i prodavati na cca 100-200% zarade. Tako se to sada radi.
[/quote]
meni u ovo predbožićno vrijeme djeluje više kao petarda, nego ozbiljna raketa, osim ako ne mislite možda na podzemnu raketu za postavljanje instalacija, u svakom slučaju zaslužuje ući u segment promatranja [emo_zacudjen]


da li je ovo konačni slom ?
Uff koje katastrofične riječi za prodanih-kupljenih 40-ak tisuća komada.

neće uvijek biti ovako.

malo pomalo i ja složi većinu na ask pa da i ja sudjelujem u stiskanju možda još uleti na bidu

pepe7

Da li su poznate neke nove materijalne činjenice?
još 89 dana [emo_zloban]

free flow information

New Report

Close