INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na ovakvu vijest je trebalo rasti ali opet OMF neda. Da li za nečiji račun? I to će pitanje doći na red. Vijest je obećavajuća.

“Posebno napominjemo da su pregovori sa ključnim vjerovnicima u završnoj fazi, te već u ovome trenutku možemo ustvrditi da će se na ročištu za glasovanje postići potrebna većina od dvije trećine glasova svih prijavljenih i nesporenih vjerovnika”

neće uvijek biti ovako.

E moj megido, tko zna što će bit do proljeća, treba do tada priživit, meni ovo više ne izgleda nimalo privlačno, a izgleda mi po prvi put preskupo na 3 kune.


Na ovakvu vijest je trebalo rasti ali opet OMF neda. Da li za nečiji račun? I to će pitanje doći na red. Vijest je obećavajuća.

"Posebno napominjemo da su pregovori sa ključnim vjerovnicima u završnoj fazi, te već u ovome trenutku možemo ustvrditi da će se na ročištu za glasovanje postići potrebna većina od dvije trećine glasova svih prijavljenih i nesporenih vjerovnika"

Taj OMF konstantno prodaje ,koji im je vrag??

najjače je šta ne komentirate dioki koji RASTE unatoč službenom STEČAJU, pijete krv na tržištu kapitala ali nema više ni za vas tako da čete gaće na štap sa ingrom ili bez nje , jer su ga drukeri i doveli do situacije nula i bez profita i bez volumena, za pojedince je najbolje da sve propadne jer su eto pogodili a šta ljudi ostaju bez posla nema veze

Primjer Diokija je važan pokazatelj što se dešava sa dionicom koja evidentno propada, pumpanje do 500-600%, rasprodaja i odlazak. Kod INGRE se događa suprotno, rušenje radi ukrcaja i poslije se pokupi vrhnje. Ako bi INGRA rasla do cca 20 kn bez ikakve dobre vijesti onda je to znak da se pumpa radi iskrcaja. Ovako je vidljiv scenarij jed će PSN uspjeti a neki poslovi čekaju objavu odmah iza potpisanog dogovora. Moja analiza koja će naravno naići na dvojak, trojak… odjek. [emo_smijesak][emo_ooooo][emo_beztona][emo_bijesan][emo_naivan]

neće uvijek biti ovako.



najjače je što nakon ove nove odgode netko digne dionicu +3% umjesto da padne -10%, što gore vijesti to više raste! očaj od burze…

evo napokon primjerene reakcije na sve lošije vijesti oko ovo dionice, izgleda da ulagači polako dolaze k pameti jer su svjesni da se i ovdje lako može dogoditi slučaj DIOKI (otvaranje stečaja)
[/quote]A da ti prijaviš FINI potraživanja od INGRE u iznosu od milijarde kuna pa da odma stjeraš INGRU u stečaj? Je, da to tako ide… Neki izgleda mislili da može pa traže sve i svašta. Polako momci, u red pa da vidimo, nema više lov u mutnim.

neće uvijek biti ovako.

Ja samo vidim da je već jeftinije od 3 kune, i vidim lažne H naloge od par desetaka dionica prikačene na druge naloge, sve vidljivo na HITA gledalici.

@ingroman
Ja samo vidim da je već jeftinije od 3 kune, i vidim lažne H naloge od par desetaka dionica prikačene na druge naloge, sve vidljivo na HITA gledalici.

————————————————
kako to vidiš????

Svi na HITI to vide, a vama ostalima iskrena sućut što nemate razdvojeno vidljive naloge pa možete nasjest na ovakve finte.


Svi na HITI to vide, a vama ostalima iskrena sućut što nemate razdvojeno vidljive naloge pa možete nasjest na ovakve finte.

Neznam kak to da ni’ko nije HANFA-i kao nekakvom regulatoru postavil pitanje oko tih “H” naloga. Recimo, Agram ne dozvoljava unos “H” naloga ako je iznos manji od 20.000 kuna. Zakaj i drugi nemaju takvu restrikciju?!
FINA npr. uopće ne vidi “H” naloge. Burza je pixdarija….
[emo_namigusa]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Loša vijest za one koji ne mogu ili ne žele čekati je odgoda.
Dobra vijest je da su pojedini vjerovnici previše prijavili i da je već dogovoren pristanak glavnih vjerovnika.
Svatko neka odvagne koja mu je vijest bitnija.
Inače, ovaj 11999H nalog na prodaji se sasvim slučajno pojavio upravo nakon objave vijesti. Sigurno neki paničar sa foruma [emo_namigusa]

Uz nedostatak bilo kakvih vijesti, do kraja godine ovo klizi na 2,50. Vrijedilo, ili nevrijedilo – to je zapravo druga tema. Čekati 3 mjeseca dok druge dionice budu divljale, mnogi neće imati strpljenja, naročito oni koji su ovdje ušli kratkoročno sa namjerom da “oberu vrhnje” nabrzinu. Oni će je i srušiti, opet sa “prihvatljivim” gubitkom.

New Report

Close