INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Otkada se zbog ovakve gluposti blokira trgovanje, ovo sve ide kroz PSN.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/0kGDpcdlb6AVWJfqrWbH3w==.pdf

http://zse.hr/default.aspx?id=48655

jel ovo znak da se puca o šavovima, pitanje dana kad će prdnut u rosu. do sad su se vadili na blokiran račun, na što li će sada.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Aj dobro je, već sam mislio da je stečaj![emo_smijeh]
Pa vidiš da se sada vade na PSN-u. Uvijek se na nešto vade, samo neznam dokle će?

Banana, mislio si ti da su dobili posao u Iraku, pa te umalo srce izdalo.
Ova blokada bila je samo zbog pravila, inače nikakva to novost nije koja bi trebala utjecati na cijenu dionice, samo cijenu obveznice.

A ovo traje li ga traje!
Tužba – protutužba – tko to živ može raspetljati nakon 25 godina suđenja, pitam ja Vas?

Sa danasnjim danom PSN traje vec 104 dana bez nekog konkretnog pomaka.

Prvi rok za zavrsetak PSN je 120 dana. Ocito ce se traziti produzetak od 90 dana.

Ne znam stvarno gdje je zapelo. Odgoda je bila jos prije 2 mjeseca….


A ovo traje li ga traje!
Tužba – protutužba – tko to živ može raspetljati nakon 25 godina suđenja, pitam ja Vas?

Sad se više ne traži pravedna presuda, nego samo presuda. Da ne bi troškovi advokata postali veći od materije.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Zahtjev za odogodom…

…ali procitajte predzadnji paragraf…. 😀

Ako zaista uspiju “otkantati” sve one prijeratne “krpelje” iz PSN-e onda smo na konju, u suprotnom “podmornica”![emo_smijeh]

+ 90 dana agonije

free flow information

odgoda za odgodom…prejaki su…

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

New Report

Close