INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja sam u RBA i u 10 godina prinos 25% , znači 2,5% godišnje. da sam stavio na štednju dobio bi barem 4%. I normalno nitko ne odgovara.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


šta je je neko sipa , ali netko to sve dobro debelo kupi sve mi se ćini da netko i zna kada i koliko će prosipat pa se postavi na kupnju

evo citiram sam sebe, ali istina je i malo malo čeka ,čeka pa bum cc 20 t pokupi samo u zadnjih 10 dana fino netko skupio cca min 100 000 kom s cca prosjekom 3,25

pepe7

tomo..brojim ja ,,sveukupno preko 1 100 000 k komada se skupilo u 3 mj. u prosjeku 3-3.30 ,,i tu sam se i pozicionirao ..hvala

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

tko skuplja, Štern ili mali dioničari? [emo_naivan]

gledam kak ga dignemo na 3,27 i istu sekundu se postavlja na 3,25 i skida ju natrag ..čisti game jer da nije pustil bi da ide gore ..neda mrcina .. CO OMF pozdravio vas mamić sa poznatom …

Spuštaju li hrvatski mirovinci cijenu dionice Mercatora?


Moglo bi se to pitanje postaviti i za INGRU akda vidimo kako su prodavali ovu dionicu?

neće uvijek biti ovako.

igraj igraj ,stisni stisni..kad je zadnji rok za PSN ?

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial


igraj igraj ,stisni stisni..kad je zadnji rok za PSN ?

.. imene to zanima..kad bi mogla PSN???

STOP!(?)
[emo_namigusa]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Većinu ukipao nazad, e sad da li je ova blokada dobra ili loša?[emo_smijeh]
I zašto je?[emo_smijeh]

Otkada se zbog ovakve gluposti blokira trgovanje, ovo sve ide kroz PSN.

Nemogućnost isplate kamata po obveznicama koje su dospjele, ali nema efekta jer ide kroz PSN. Piše na novostima hanfe, ali ne razumijem zašto zbog toga obustava trgovanja.

New Report

Close