INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

INGRA je nosioc ovog proboja na Kurdistansko tržište građevine, i to je dobro a ostale su firme takođe referentne, stoga su šanse veoma velike za uspjeh.

Zaista je fascinantno, kolika mržnja prema INGRI i želja da propadne, tako da i pozitivna nastojanja ove firme nastoje obezvrijediti. Žalosno da takvo što postoji. No ipak ništa čudno, čovjek je postao sve, samo sve manje je čovjek-govorim to općeniti, ništa osobno. Pozdrav forumašima i neka se sve HR firme izvuku iz gabule, a i protivnici INGRE neka dožive prosvjetljenje i dobar život

neće uvijek biti ovako.

Aj “majke ti” ako ovdje na forumu ima netko iz MF da čita nek mi samo objasni kakvom se to logikom i načinom ulaganja rukovode fondovi kada uvijek nađu da prodaju po najjeftinijoj cijeni, a svi znamo po koliko su kupovali.
Mislim to mi je oduvijek bila enigma, kakav to “de_il” treba da sjedi tamo za računalom ili gdjeli već i da klika prodajne naloge po 3 kune? Jel mu to naređeno sa više instance ili jednostavno uživa u svome “mazohizmu”, ili je plaćen tim više što ostvari manju dobit? Jel oni polažu kome račun, ima li kakva revizija, ili netko tko sve to nadgleda ili se radi kako se kome digne?

podrazumijeva se da znaju šta radi državno odvjetništvo..u tim godinama bi bilo uputno…a ako ne znaju da se malo propitaju
kao i ostali

beti


banana počeo logično razmišljati, vidiš kako se čovik opameti kad proda dionice.
ode da..polupao je bid neki dan , svatko prema svom ..
ocekujem jos jedan napad na ask ove godine. i to ce bit konacni izlaz CO.
imaju jos 183 849 kom..

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Lagana metlica, inače zmajki stalno miješaš bid i ask, ovo sad ti je bila kupnja po asku.

upravo to sto sam napisao ,tako sam i mislio …50 k naslagano za iskrcaj

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Ovu dionicu nikad nije bio problem kupiti.Svako malo izleti neko na ask sa par desetaka tisuća.Mnogi bi rado uzeli svojih 10%. Poslije kupnje nastaje problem što s njom?


upravo to sto sam napisao ,tako sam i mislio …50 k naslagano za iskrcaj

Na kraju će opet morati po bidu!


Ovu dionicu nikad nije bio problem kupiti.Svako malo izleti neko na ask sa par desetaka tisuća.Mnogi bi rado uzeli svojih 10%. Poslije kupnje nastaje problem što s njom?

možete zadržati na duži rok ili čekati neku objavu i prodati na vijest.

Moguće je da će doći do novog pozitivnog vala u građevinarstvu na području južne Europske unije, jer ne bi Gates kupovao dionice španjolske građevinske firme koja ima 5 OOO OOO OOO EUR-a dugovanja.

http://www.businessinsider.com/bill-gates-invests-in-spains-fcc-2013-10

On se kladi na pogodbu s vjerovnicima. To možete i Vi osobno napraviti na tikeru Ingra, time da ubacite nekoliko hiljadarki unutra i čekate rasplet.



upravo to sto sam napisao ,tako sam i mislio …50 k naslagano za iskrcaj

Na kraju će opet morati po bidu!
[/quote]a da..zasto im dati 10-15% vise…[emo_zloban]
opet cu ponovit..prvo ce morati podignuti za novi iskrcaj komplet ,,ovako ce to trajati jos godinu dana [emo_smijeh]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial




upravo to sto sam napisao ,tako sam i mislio …50 k naslagano za iskrcaj

Na kraju će opet morati po bidu!
[/quote]a da..zasto im dati 10-15% vise…[emo_zloban]
opet cu ponovit..prvo ce morati podignuti za novi iskrcaj komplet ,,ovako ce to trajati jos godinu dana [emo_smijeh]
[/quote]
Ide, ide ovim tempom su brzo vani!
28.11.2013 < 27.11.2013 [Promjena pozicije dioničara] ELEKTROPROJEKT D.D. (48197173493) 7 > 6
[Promjena pozicije dioničara] PUHARIĆ LARA (32817572959) 8 > 7
[Promjena pozicije dioničara] PBZ CROATIA OSIGURANJE OMF (99318944138) 6 > 8
[Pad broja dionica] PBZ CROATIA OSIGURANJE OMF (99318944138) -67439 kom.

PBZ OMF je trenutno najslabiji po portfelju i prirastu.

Katastrofa fond, kao i RBA.

Odavno na predavanjima savjetujem polaznike da ih zamjene za AZ koji ima vremena čekati u kriznim ulaganjima a ne kao najveći luzeri poput gore navedenih, bježe iz pozicija kada je cijena najniža.

Palac dolje za PBZ i RBA, definitivno.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

New Report

Close