INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Došlo je i do Indexa
http://www.index.hr/vijesti/clanak/prilika-za-izvoznike-hrvatske-tvrtke-predvodjene-ingrom-predstavile-se-u-irackom-kurdistanu/713801.aspx

puno toga je došlo i na ZSE, pitanje je samo što je od istog pozitivno realizirano…
http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=INGR-R-A

Jel mi netko moze objasnit obavijest na zse?ne kuzim svrhu?druze se s kurdima ili sta?

ja uopće ne razumijem o čemu je ova objava?!? kao da su bili na izletu, malo se družili i razgovarali pa su se vratili doma i poslali obavijest o tome na burzu? meni je to skroz neozbiljno

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

Važeći podaci za uredovni dan 28.11.2013(ponedjeljak 25.11.)
8.HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. /PBZ CROATIA OSIGURANJE OMF 183.849 (-67 439)

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Važeći podaci za uredovni dan 28.11.2013(ponedjeljak 25.11.)
8.HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. /PBZ CROATIA OSIGURANJE OMF 183.849 (-67 439)
eto..i zasto da se ide napast vece razine kad je ovima i 3 kn dosta ..

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial


ja uopće ne razumijem o čemu je ova objava?!? kao da su bili na izletu, malo se družili i razgovarali pa su se vratili doma i poslali obavijest o tome na burzu? meni je to skroz neozbiljno

ako godinu dana ne uspiješ sklopiti niti jedan posao,onda je i pokušaj sklapanja posla vijest.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Najveći gospodarski problemi Iraka nakon rata su opskrba električnom energijom. Iraku nedostaje od 200.000 do 300.000 stambenih jedinica i 5000 škola, a također im nedostaju kadrovi iz svih područja gospodarstva.

Ma što 3 kn dosta je njima i 2kn, a čija je lova u pitanju…

Delegacija predvođena Ingrinim stručnjacima okupila je uspješne hrvatske tvrtke:

– Ericsson Nikolu Teslu,
– Inteu,
– Croatia pumpe,
– Studio BF,
– Iskru Impuls iz Slovenije

pod zajedničkim imenom INGRA Grupa kako bi osnažili hrvatski izvoz u perspektivnoj iračkoj regiji Kurdistan, priopćeno je iz Ingre.

OK, gdje je nestao button UREDI?! Idemo ispočetka…

Mozda je ovo nekome obicna prezentacija, ali imamo dvije bitne stvari.

1.Ime grupe je INGRA GRUPA = znaci INGRA vodi glavnu rijec (barem po imenu).

2.Ne nastupa sama – Ericsson Nikola Tesla – svima poznata tvrtka

– Intea – industrijska automatizacija, elektromotorni sustavi itd.
– Croatia pumpe – proizvodnja pumpi (brodogradnja, elektrane, procesna ind.)

– Studio BF – projektiranje, građenje i nadzor

– Iskra Impuls – hidromehanička oprema za hidroelektrane

Zajedničkim nastupom dodatno povečavaju šanse dobivanja novih poslova. Ako ništa drugo, barem se trude.

Samo pozitiva [emo_namigusa]

@MarijanZg – sve navedeno + nastojanje da se ovim dokaže tvrdnja da Ingra još uvijek može naći interesa na tradicionalnim tržištima kao i pokrenuti ovako nešto kao krovna organizacija. A s obzirom na osjetljivost situacije u predstečajnoj nagodbi bitno je kakvu percepciju o mogućoj budućnosti firme imaju vjerovnici što utječe na mogući ishod ovog postupka. Naravno u pozitivnom smislu.

Ako se na sve ovo dodaju dosadašnja iskustva sa PSN + izjave Linića o daljnjem olakšavanju pozitivnog rješavanja ovakvih situacija mislim da je današnja situacija Ingre po tom pitanju bitno bolja iako to ne znači da je problemima kraj. Još je duga bitka ispred, ali Ingra očito još nije pala, a kako se čini niti neće. [emo_namigusa]

Imam nešto dionica Ingre i ne bi imao ništa protiv nove voženje ali ove obavjesti su stvarno jadne. “Kurdistan nakolon INGRI”… I ja sam naklon mojoj bujnoj susjedi, svaki put ljepo poričamo, ali nema vajde od toga.

New Report

Close