INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Samo da znate da je na 3,29 prikačen 100H nalog, obmana i opsjena dakako.

Nedacno sam jednog 98H isprobao, genijalac je imao 98 dionica

Objava je dno dna, pa ja sam održao nekoliko takvih u zadnjih par godina i ako se uopće zalomi ikakav posao to je gladi bradu. Ovo je obična prezentacija.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Nisu mi jasni ovi što pokušavaju stalno štopati ask.
Da li je već dogovoren koji posao i čeka se potpis i objava. To samo neki znaju.

Štopaju prema gore, ali čini mi se i prema dolje. Nekome odgovara da je tu trenutno gdje je??


Objava je dno dna, pa ja sam održao nekoliko takvih u zadnjih par godina i ako se uopće zalomi ikakav posao to je gladi bradu. Ovo je obična prezentacija.

Pa to je ovo što je kolega postao:
Ingra: Novi poslovi u Kurdistanu vrijedni 500 mil. dolara

Ingra je u Erbilu, glavnom gradu iračkog Kurdistana s predstavnicima regionalnog ministarstva zdravstva potpisala protokol o suradnji na zdravstvenim projektima ukupne vrijednosti 500 milijuna dolara. Radovi na izgradnji trebali bi početi već sredinom proljeća.

A kako kažu upravo završavaju ovaj i očekuju novi ili nove:
INGRA trenutno u iračkoj regiji Kurdistan završava radove na hidroelektrani Dokan, a nakon ovog nastupa i pojedinačnih razgovora s čelnim ljudima kurdskih ministarstava, tvrtka očekuje još dobrih vijesti iz ove regije.

Fedor19

U pravu si, tehnički gledano.
Ja sam samo htio naglasiti da bi se na ZSE pod obavijesti trebale objavljivati vijesti o papirnato odrađenim stvarima, znači ugovorima, plaćanjima, prijebojima, opcijama itd. A ne magla o obavljenim prezentacijama i razgovorima.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Ovo je slično onome kad su na twitteru svaki dan objavljivali da će gradit dvoranu u Qataru.

vid'la žaba...

Odlična fora je to. Ipak, morat će malo pričekati da rulja zaboravi, jedno metar dana i evo ga. Investitori, špekulira se da donose gradnju naftovoda u Saudijskoj Arabiji i sl.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Fedor19

U pravu si, tehnički gledano.
Ja sam samo htio naglasiti da bi se na ZSE pod obavijesti trebale objavljivati vijesti o papirnato odrađenim stvarima, znači ugovorima, plaćanjima, prijebojima, opcijama itd. A ne magla o obavljenim prezentacijama i razgovorima.


Ako malo bolje pročitaš možeš naslutiti što se iza ovoga krije:
Delegacija predvođena Ingrinim stručnjacima okupila je uspješne hrvatske tvrtke Ericsson Nikolu Teslu, Inteu, Croatia pumpe, Studio BF, te Iskru Impuls iz Slovenije pod zajedničkim imenom INGRA Grupa kako bi osnažili hrvatski izvoz u perspektivnoj iračkoj regiji Kurdistan
Vaš link …

Meni ova ekipa izgleda kompletirana baš za radove na hidroelektranama i sad se opet vraćamo na 500 milja dolara posla, a ni uzvanici iz teksta opće nisu za baciti zar ne


Objava je dno dna, pa ja sam održao nekoliko takvih u zadnjih par godina i ako se uopće zalomi ikakav posao to je gladi bradu. Ovo je obična prezentacija.

Power point? [emo_naivan]



Objava je dno dna, pa ja sam održao nekoliko takvih u zadnjih par godina i ako se uopće zalomi ikakav posao to je gladi bradu. Ovo je obična prezentacija.

Power point? [emo_naivan]
[/quote]
Evo ova je ljepša s fotkama
Vaš link …

Došlo je i do Indexa
http://www.index.hr/vijesti/clanak/prilika-za-izvoznike-hrvatske-tvrtke-predvodjene-ingrom-predstavile-se-u-irackom-kurdistanu/713801.aspx

vid'la žaba...

New Report

Close