INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Bio je u pravu a Vi ste bili u krivu.

kako je moguće da je bio u pravu, ako je 20.02.2013 javno izjavio:
"Zbog inozemnih investitora ne možemo otvarati postupke koji bi uzrokovali štetu Ingri, a kako je riječ o projektima koji funkcioniraju, ne možemo ih ugrožavati. U Alžiru gradimo bolnicu za tamošnje ministarstvo obrane. Ne znamo što bi oni napravili da se otvori predstečajni postupak”, objašnjava Oppenheim a 18.04.2013 negirao sam sebe jer je ipak pokrenuo prijedlog za predstečajni postupka… [emo_zacudjen]
[/quote]
I kad idemo u stečaj, zna tko?

dobro vele kolege ..evo opet su se posložili za prosipanje do 3 -2,96 ….samo ..onda neko to i kupuje jelda ? ..24136 H …11530 H …

Ovako, nemam INGR tako da možda i mogu glumiti objektivnost.

Smatram da će PSN vjerovatno uspjeti zato jer ima mnogo dugova, a vrlo malo imovine, čak i ako uračunamo dugoročnu aktivu za već obavljene poslove. Stoga je velikim vjerovnicima u interesu da firma živi i da im bilance štimaju, barem većim dijelom.

Pozdrav!

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Izmjenama Zakona o financijskom poslovanju i predstečajnoj nagodbi se želi ubrzati postupke predstečajne nagodbe i omogućiti da se što više postupaka okonča uspješno, istaknuo je ministar financija Slavko Linić na današnjoj sjednici Vlade s koje je Saboru upućen prijedlog izmjena zakona o predstečajnoj nagodbi.
Ovdje je sve jasno pa ovo nije ni potrebno!

Ingra: Uživamo naklonost investitora iz Kurdistana

jesmo spremni ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

odavno nema nikakvih novih poslova, nikakvih sporazuma s vjerovnicima oko ogromnog duga, ali eto nekakvog priopćenja o “naklonjenosti nekakve iračke regije Ingri”
meni je to priopćenje blago rečeno – smiješno [emo_smijeh]

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

Vjerojatno se radi o realizaciji već ranije dogovorenih i najavljenih projekata:

Ingra: Novi poslovi u Kurdistanu vrijedni 500 mil. dolara

Ingra je u Erbilu, glavnom gradu iračkog Kurdistana s predstavnicima regionalnog ministarstva zdravstva potpisala protokol o suradnji na zdravstvenim projektima ukupne vrijednosti 500 milijuna dolara. Radovi na izgradnji trebali bi početi već sredinom proljeća.

Vaš link …

Hmm, malo listam po njihovim stranicama, sve poslovi van hrvatske, zanimljivo

Nisu mi jasni ovi što pokušavaju stalno štopati ask.
Da li je već dogovoren koji posao i čeka se potpis i objava. To samo neki znaju.

neće uvijek biti ovako.

Napokon neka dobra vijest:

http://www.zse.hr/default.aspx?id=48546

Koliko CO još ima iskipat?300.000-400.000 komada ili…?[emo_vrtimise][emo_zacudjen]


Napokon neka dobra vijest:
http://www.zse.hr/default.aspx?id=48546

što je ovdje vijest? [emo_zacudjen]

New Report

Close