INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U ingri očito ima nesto novo kad je cijena pocela ići up i jos vaznije likvidnost je svakim danom bolja.Mislim da se na ingri moze puno više dobiti nego izgubiti na ovim razinama.

Dogovor o PSN je sve bliži i sigurno da ima novosti.

neće uvijek biti ovako.


A da pogledaš prodajne naloge od 10 kn pa do … Posebno je zanimljiv onaj od 48000 na 20 kn. Pa da vidiš što je stvaranje privida. Što kažete na to kolega? Hvala na odgovoru.

najveći nalog na 3,20 ima 10.000 komada, a uz njega je još više manjih naloga da izgleda kao jaki kupac. posebno zanimljiva su manipulativna 3 naloga od 20H na 3,20kn, na 3,21 kn i 3,22 kn tako da onaj tko nema zaseban prikaz naloga na gledalici izgleda mu da je na tim cijenama po jedan ogroman H nalog, što je obična opsjena

zato čvrsto ostajem pri stavu da je ovo obična navlakuša tj. pokušaj umjetnog dizanja cijene Ingre, ali slaba vam vajda, ljudi su odavno ošišani na ovakvim forama [emo_palacd]

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.



A da pogledaš prodajne naloge od 10 kn pa do … Posebno je zanimljiv onaj od 48000 na 20 kn. Pa da vidiš što je stvaranje privida. Što kažete na to kolega? Hvala na odgovoru.

najveći nalog na 3,20 ima 10.000 komada, a uz njega je još više manjih naloga da izgleda kao jaki kupac. posebno zanimljiva su manipulativna 3 naloga od 20H na 3,20kn, na 3,21 kn i 3,22 kn tako da onaj tko nema zaseban prikaz naloga na gledalici izgleda mu da je na tim cijenama po jedan ogroman H nalog, što je obična opsjena

zato čvrsto ostajem pri stavu da je ovo obična navlakuša tj. pokušaj umjetnog dizanja cijene Ingre, ali slaba vam vajda, ljudi su odavno ošišani na ovakvim forama [emo_palacd]
[/quote]I što sad ako je navlakuša? Zar si ti neki spasitelj koji nagovještava da će to ići na 2? Ili te hvata zloba ako će ići na 20 pa će mnogi zaraditi? Neznam, objasnite nam što je loše u tome ako ijedna dionica pa i ova jadna INGRA raste? Zašto to nebi bilo dobro? Zar to zagađuje zrak?… Što ne valja? Ja sam sretan što su mnogi zaradili na Diokiju i više od mene. Super, neka dignu lovu i imaju za režije, kruh, auto…Zašto bi ja bio protiv toga? Mislim, jasan sam samo puno pišem jer me nerviraju stavovi da nije dobro ako dionica dobiva na vrijednosti. Zlo je kada se sroka na ništa a dobro je ako raste, pa barem će netko zaraditi. Što tu nevalja? Pozz.

neće uvijek biti ovako.


I što sad ako je navlakuša?

sve si rekao ovime [emo_smijesak]

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

ignore i neka mlati ..akumulacija zesca ovdje ..zasad oko 900 000kom akumulirano u zoni 3-3.30 ,ajmo sipanje ako ima

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial


I što sad ako je navlakuša? … Što ne valja? Ja sam sretan što su mnogi zaradili na Diokiju i više od mene. Super, neka dignu lovu i imaju za režije, kruh, auto…

poanta je da ni DIOKI ni Ingru ne kupuje nekakav fond niti banke pa da njima uvališ svoje dionice nego te dionice od tebe kupuju forumaši pa kad za 2 dana te dionice roknu -50% forumaši ne da ne zarade ni za režije nego će ostati i bez kruha i bez mlijeka kao masu puta do sada!
zato nas poštedi tog lažnog moraliziranja…

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.



I što sad ako je navlakuša? … Što ne valja? Ja sam sretan što su mnogi zaradili na Diokiju i više od mene. Super, neka dignu lovu i imaju za režije, kruh, auto…

poanta je da ni DIOKI ni Ingru ne kupuje nekakav fond niti banke pa da njima uvališ svoje dionice nego te dionice od tebe kupuju forumaši pa kad za 2 dana te dionice roknu -50% forumaši ne da ne zarade ni za režije nego će ostati i bez kruha i bez mlijeka kao masu puta do sada!
zato nas poštedi tog lažnog moraliziranja…
[/quote]A što kada roknu 6,5x u plus kao DIOKI?Gdje je onda tvoj moral, ili se mrštiš što je neko ipak zaradio? Neka i na INGRI neko zaradi, zar je to zločin? Ajde molim te, završavam s ovim. Moj novac moje dionice i koga briga što radim s tim. Ignore.

neće uvijek biti ovako.


A što kada roknu 6,5x u plus kao DIOKI?Gdje je onda tvoj moral, ili se mrštiš što je neko ipak zaradio? Neka i na INGRI neko zaradi, zar je to zločin?

neka zaradi, nemam ništa protiv, ali bez svakodnevnog spamanja i drukanja s ciljem da se kolegi s foruma uvale dionice koje si kupio jeftinije! svatko od nas piše pozitivno o dionici koju je kupio i to je normalno (inače je ne bi ni kupovao), ali bolesno spamanje i drukanje na nekim topicima (Ingra i DIOKI) od strane par spammera često prijeđe sve granice….a to što će me spammeri staviti na ignore stvarno me zaboli neka stvar [emo_smijeh]

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

u prvih par minuta trgovanja samo se trguje s INGR, ukupno 8.000 kn. Strašnooooooooo kakva burza.

...

I danas se dobro skuplja, samo što je malo dobrovoljaca koji poklanjaju.

neće uvijek biti ovako.

Navlakuša, pa po asku.

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close