INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ja vjerujem da će ingra pogoditi neki posao od par milijardi dolara kad tad
[emo_ooooo][emo_vrtimise] ni manje ni vise [emo_smijeh]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Jel se ovdje razmislja sta ako……..?!?

free flow information

auuuuč ???????

free flow information


Jel se ovdje razmislja sta ako……..?!?
razmislja ,a jel ti vidis bolju psn priliku na zse od ovog tickera?

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Ufff odmah se i ask povećao za 70 000 kom. Čemu to, pa ima onih koji moraju prodati. Samo čekaj, sve do cca 3,10 je bagatela za mene.

neće uvijek biti ovako.


Ufff odmah se i ask povećao za 70 000 kom. Čemu to, pa ima onih koji moraju prodati. Samo čekaj, sve do cca 3,10 je bagatela za mene.

[emo_smijeh]…veseli ovdje, unatoč svemu, još uvijek vidjeti optimizam…[emo_smijeh]

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."



Nisi procitao plan. Nema tiskanja novih dionica.

nego kako će se riješiti ogromni dugovi INGRE? jednostavno će ih oprostiti? možeš misliti
[/quote]

A covjece..koji likovi na ovom forumu.

Procitaj plan pa ces znati (ako uopce znas gdje i kako pronaci plan)…

Nekoliko manjih vjerovnika vec je pismenim putem pristalo na plan.



Ufff odmah se i ask povećao za 70 000 kom. Čemu to, pa ima onih koji moraju prodati. Samo čekaj, sve do cca 3,10 je bagatela za mene.

[emo_smijeh]…veseli ovdje, unatoč svemu, još uvijek vidjeti optimizam…[emo_smijeh]

[/quote]gospon, a gdje je tu optimizam? Pišem svoje mišljenje a ono ti naravno smeta jer bi ti Ingru po 2kn. I ja bi ali treba biti i realan, zar ne.
Danas nam nešto kamikaze zaspale. Valjda ih bude do kraja dana pa se prospu do 2,95.
Plan PSN je prihvaćen, inače Igor nebi ni ušao u tu igru, samo se čeka da se svi pomalo i pismeno očituju. Ako bi bilo drugačije nebi neki ni pisali ovdje ni čekali 2 kn, dok istovremeno kupuju na cca 3. Naravno ništa novo ni ovdje ni na ostalim forumima. Svako ima neku svoju računicu i gura svoju priču-po potrebi. Pozz svima i moderatoru. Konačno smo se usaglasili i nema problema.

neće uvijek biti ovako.



Nisi procitao plan. Nema tiskanja novih dionica.

nego kako će se riješiti ogromni dugovi INGRE? jednostavno će ih oprostiti? možeš misliti
[/quote]

Pročitaj plan pa će ti biti jasno!

počela 2,X igra
to smo čekali [emo_cool]



Jel se ovdje razmislja sta ako……..?!?
razmislja ,a jel ti vidis bolju psn priliku na zse od ovog tickera?

[/quote]

free flow information

kažu da vrijeme leti
[emo_smijeh]



onda majstore, kuda koji (2x) mili moji [emo_smijeh]

Najniža danas je 3,19 kn…tako da ćeš se načekati do tih 2,x kn [emo_smijeh]
[/quote]

free flow information


počela 2,X igra
to smo čekali [emo_cool]



Jel se ovdje razmislja sta ako……..?!?
razmislja ,a jel ti vidis bolju psn priliku na zse od ovog tickera?

[/quote]
[/quote]Da nije DIOKI taktike burekmajstori bi ostali ovdje. No i DIOKI šansu treba iskoristiti. Nakon zarade vraćamo se na INGRU, nadamo se na oko 2,9x.

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close