INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pogledao sam FI i INGRU uistinu ubijaju financijske obveze.

Cak se nesto i radi, kvartal je sasvim solidan, cak malo bolji po poslovnim prihodima nego u istom kvaratalu prosle godine.

Place se isplacuju kao i doprinosi drzavi.

I sve te cinjenice su dovoljne da prestane bilo kakva usporedba PS nagodbi INGRE i DIOKIa.

Potpisujem izrečeno. Gadi mi se hrvatska logika da tvrtka uslijed špekulacija potpomognuta medijima i politikom vrijedi 5 kn koja ne radi 2 godine, negativni kapital, imovina precjenjena bilančno, dok s druge strane tvrtke koje rade, isplačuju doprinose i poreze, imaju ugovore i obveze manje od imovine, trže se na smrdljivih 3 kn.
Apsurdno za ZSE i kvazidržavu u kojoj živimo.
Nažalost, investitori preko CB još uvijek nisu dobili svoj novac sa brokerskog računa. Nema isprike, kamata ili bilo kakve satisfakcije…samo gorak okus u ustima i gubitak sredstava iznad 150 000 kn.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Nikako da ja doćekam 2 kn, ma ni 3,00 nikako da dođe jer bi tu nešto gricnuo. Izgleda došli računi ili je burekmajstor pronašao drugi izvor bureka?

neće uvijek biti ovako.


netko je iskipao 20.000 komada po kupnji, nervoza raste [emo_beztona]
je nervoza je meni jer me nije poklopilo [emo_mrgud][emo_smijesak]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial


je nervoza je meni jer me nije poklopilo [emo_mrgud][emo_smijesak]

digni nalog iznad donje blokade pa te možda i poklope?? [emo_plazi]


Nikako da ja doćekam 2 kn, ma ni 3,00 nikako da dođe jer bi tu nešto gricnuo. Izgleda došli računi ili je burekmajstor pronašao drugi izvor bureka?

Vi g MEGIDO1 zacijelo nećete nikada “doćekati” cijenu od 2 kn.

ne micem se..i ne gledam blokade..zasad 30% planiranog kupljeno..

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Do 3,30 rupa od naloga. Da li čekati 2 kao što neki predviđaju ili pobrati dok ima jeftinije?

neće uvijek biti ovako.

Vjerujem da bi samo jedna dobra vijest ovu dionicu digla na 4 kune!
Mada to ovdje nije isključeno da se desi i bez toga!

Kupuje se lagano, bez euforije, pametno.

neće uvijek biti ovako.

Jel ima netko informaciju kad bi se moglo sastati nagodbeno vijeće? Uostalom, jel postoje kakvi zakonski rokovi? Valjda da.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Vjerujem da bi samo jedna dobra vijest ovu dionicu digla na 4 kune!
Mada to ovdje nije isključeno da se desi i bez toga!
Debelo će prije na 2 nego na 3,30.


Kupuje se lagano, bez euforije, pametno.

definicija “pametno” je … ?

New Report

Close