INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nekonsolidirano i konsolidirano izvješće za treće tromjesečje poslovne godine 2013.
Datum objave: 31.10.2013.
Čekao ja 2 kn pa nikako dočekati.

neće uvijek biti ovako.

pecaroši, jel grize Ingra [emo_smijeh]


pecaroši, jel grize Ingra [emo_smijeh]

izgleda da grize sindrom DIOKI [emo_vrtimise]

slabo grize ,dok se ne prospe barem 20 k nis od toga [emo_plazi]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

jel ima šta od onih najava da je ingra u najužem izboru za onaj posao u iraku??
navodno mjenjali bi neke šerafe i matice na hidroelektrani. mislim da se spominjalo oko 2-3 tisuće kuna čiste dobiti….

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


jel ima šta od onih najava da je ingra u najužem izboru za onaj posao u iraku??
navodno mjenjali bi neke šerafe i matice na hidroelektrani. mislim da se spominjalo oko 2-3 tisuće kuna čiste dobiti….

Možda zna tzv. specijalist-elastičar… a kojemu sam tzv. na ignore…, pa ti možda uskoro odgovori… pitanje samo dali hoće i može po bidu ili asku… Lp

Koliko ima tih šerafa i matica? Ako ih je jako puno pa 2-3 tisuće po komadu možda se i nešto skupi.. a imaju ti Iračani para pa će našem Opiju pomoći da preživi…

@Pongy
tko i zašto je potrošio hrpu novca za tzv. oslobođnje Iraka… tko je u ime naroda tzv. žrtvovao dio nacije za prethodno navedeno… ako znate odgovor… biti ćete možda sami sebi zahvalni …

Kad kreće PSN pucanj i odbrojavanje 3-> 2-> 1 [emo_zloban]

free flow information


pecaroši, jel grize Ingra [emo_smijeh]

Grist će po 2 kune kroz par dana samo opušteno.


Zemljišta u Obodu i Mokošici
Za 21.10.2013. godine zakazana je 2. javna dražba za prodaju zemljišta koja se nalaze kraj Dubrovnika, katastarska općina Obod i Mokošica.

Zemljišta se ne mogu prodati na 2. javnoj dražbi ispod 1/3 od procijenjene vrijednosti tj. ispod 6,930.466,00 kuna zemljišta u Obodu, odnosno 5,131.262,00 kuna zemljišta u Mokošici.

Javna dražba počinje za:
6dana13sati.

Lokacija: Obod i Mokošica

Vrijednost: 6,930.466,00 kuna 5,131.262,00 kuna

Detaljnije informacije
http://izlog.limun.hr/default.aspx?id=57

kako je završilo ovo gornje … ?


Nekonsolidirano i konsolidirano izvješće za treće tromjesečje poslovne godine 2013.
Datum objave: 31.10.2013.
Čekao ja 2 kn pa nikako dočekati.
ovi sto cekaju na 2kn uredno kupuju na vrhu jer skuze da vlak bjezi [emo_smijeh] dugorocni klonite se ingre ,dvokunasi uvijek dobrodosli [emo_plazi]
sutra f1 .sto li nam je opi pripremio ?koliko gubitka ?

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

New Report

Close