INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Oteo vam dioki mušterije pa je vuna sve tanja.
Treba i Vama Kinesko – Japanski kupac [emo_smijeh]

free flow information

znaći, dela se ponešto

”Posebno bi istaknuli Ingru. i AZ Crobus. Ingra u Iraku uspješno posluje na iračkom tržištu od 1964. godine kada je otvorila svoj bagdadski ured. U gotovo pet desetljeća prisutnosti na tržištu Iraka, Ingra je bila partner u realizaciji energetskih projekata, prehrambene industrije i građevinarstvu.

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

Mislim da INGRA namjerno ne objavljuje neke pozitivne stvari koje se događaju u firmi. Prodaje se dio INGRE i ulazi se u DIOKI pa kud puklo da puklo. Povratak nazad vjerovatno u okviru 3-3,10? Možda i ne bude?

neće uvijek biti ovako.


Mislim da INGRA namjerno ne objavljuje neke pozitivne stvari koje se događaju u firmi. Prodaje se dio INGRE i ulazi se u DIOKI pa kud puklo da puklo. Povratak nazad vjerovatno u okviru 3-3,10? Možda i ne bude?
ne ,strpljiv budi i skupljaj..ingra daje priliku 3-4 puta godisnje ali obilno ..[emo_namigusa]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Ovo je idući tjedan ispod 3 kune, jeziviji bid nikad nije bio, što je najgore nemaš se na kome ni istovariti.

ingroman…a ti bi se istovarao ha? [emo_smijeh]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

10 000 hop i u spremiste [emo_ooooo][emo_namigusa]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Ipak se netko ukrcava???[emo_palacg]

Ipak se netko ukrcava???Palac gore

Možda ja…tko zna, ako ne znaju financijeri???[emo_dolar]

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.


Ovo je idući tjedan ispod 3 kune, jeziviji bid nikad nije bio, što je najgore nemaš se na kome ni istovariti.

Čekaj i budi strpljiv bit će kupaca na 2 kune ako.


Čekaj i budi strpljiv bit će kupaca na 2 kune ako.

Vi to na temelju nekih cinjenica, kao npr. imate inside info da PSN nece proci, ili samo lupate bezveze?



Čekaj i budi strpljiv bit će kupaca na 2 kune ako.

Vi to na temelju nekih cinjenica, kao npr. imate inside info da PSN nece proci, ili samo lupate bezveze?
[/quote]dvokunaš otvara 48- mi nick ,i prodje sve teme u sat vremena i opet nestane do novog nicka [emo_plazi]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

New Report

Close