INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


DIOKI nije uspio, PSN je propala i DIOKI ide u stečaj!
kakve su šanse da se isto dogodi i nama na Ingri? [emo_beztona]

Naši ključni vjerovnici su 5 banaka na koje otpada oko 83% duga i s njima imamo načelan dogovor o prihvaćanju predstečajne nagodbe. Takav dogovor imamo i s ostalim većim vjerovnicima.

Igor Oppenheim mag.oec

ingra je u PSN ušla samo da se otepe Međimurja koji su temeljem nepravomoćne presude pokrenuli stečajni postupak koji je nakon Ingrine žalbe pao na Ustavnom sudu…Ingra još nije niti imala ričište a ima pravo na dvije izmjene plana restrulturiranja što je 3 ročišta a nakon prvoga, ako i kada bude zakazano, će se odnosi vrlo dobro vidjeti

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

dioki potpirjao prosipanje ..strah je vrag

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

ingra nije sklopila niti jedan posao u 2013 godini… a ako mislite da se od arene može živiti i hranit gladnu upravu varate se… koliki će biti minus za ovu godinu???? ista priča kao na diokiju, ročišta se odgađaju. ne želim loše nikome, žao mi je i radi diokija… al stanje građevinskog sektora je katastrofa. daj bože da se i jedan od onih velikih poslova koje su nabrajali ostvari.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


dioki potpirjao prosipanje ..strah je vrag

U strahu su velike oči, ali Ingra nije DIOKI! Naravno to će se uskoro i vidjeti, oni koji sad prosipaju valjda znaju zašto.

pongy @ Ingra nije DIOKI..to su mi pisali navlakaci obrnutim sljedom na temi dioki, dok su se iskrcavali tamo i mlatili pranu slamu mjesecima..
ovdje je muk i tajac [emo_namigusa]ako me razumijes

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial


pongy @ Ingra nije DIOKI..to su mi pisali navlakaci obrnutim sljedom na temi dioki, dok su se iskrcavali tamo i mlatili pranu slamu mjesecima..
ovdje je muk i tajac [emo_namigusa]ako me razumijes

Da sve je to točno tako bilo, ali, ali… Prvo zašto se gurati u top 10, koje su to kompanije kojima danas nakon 6 god. krize možemo vjerovati, pa i najstabilnijima je pala vrijednost. Ingra će proći iz više razloga dok je kod Diokija sasvim druga priča. Dugoročna ulaganja su već nekoliko godina pod velikim upitnikom,a oni koji su u prosjeku bili na 15 u DIOK-u su bez megalomanstva mogli lijepo izaći, ako već nisu bili sigurni u svoju investiciju. Sada samo treba poslušati što piše JL, oni sve znaju, pa će opet mnogi zaglaviti. Najtužnija priča je uvijek oko ljudi koji su tamo za kruh zarađivali, što će biti s njima i njihovim porodicama. Imam Ingru nemam više Dioki! Kako svi pišu nije nagovor niti na što!

Jel ovo i Ingra ide u stečaj u paketu sa Diokijem?
Šta se to promijenilo od prije nekoliko dana da se ovako prodaje? [emo_zacudjen]

Ingra je privilegirana tvrtka stoga zaboravite već jedanput taj stečaj i pričekajmo novi potpis ugovora…

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

ingra-dioki cca 3kn ,,,slucajnost ili ne [emo_smijesak] al ce bit voznje i prebacivanja iz jedne u drugu ..[emo_palacg][emo_novac]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial


ingra-dioki cca 3kn ,,,slucajnost ili ne [emo_smijesak] al ce bit voznje i prebacivanja iz jedne u drugu ..[emo_palacg][emo_novac]

Problem je u tome što ljudi koji izlaze iz Diokija više nemaju ni približno kao što su imali, da bi njihovo prebacivanje moglo znatno podići bilo koju dionicu [emo_vrtimise]
Njihov gubitak ima posljedice na cijelu ZSE.



ingra-dioki cca 3kn ,,,slucajnost ili ne [emo_smijesak] al ce bit voznje i prebacivanja iz jedne u drugu ..[emo_palacg][emo_novac]

Problem je u tome što ljudi koji izlaze iz Diokija više nemaju ni približno kao što su imali, da bi njihovo prebacivanje moglo znatno podići bilo koju dionicu [emo_vrtimise]
Njihov gubitak ima posljedice na cijelu ZSE.
[/quote] polako…ima dana .

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

New Report

Close