INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


onda majstore, kuda koji (2x) mili moji [emo_smijeh]

Najniža danas je 3,19 kn…tako da ćeš se načekati do tih 2,x kn [emo_smijeh]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!



onda majstore, kuda koji (2x) mili moji [emo_smijeh]

Najniža danas je 3,19 kn…tako da ćeš se načekati do tih 2,x kn [emo_smijeh]
[/quote][emo_zacudjen]

neće uvijek biti ovako.

Dakle, jedna od mogućnosti prodaja zadnjih dana je ta što nije u pitanju špekulativno spuštanje već prodaja iz moranja, računi, ovrhe, …Strpljivima dobro nestrpljivima loše.

neće uvijek biti ovako.


Dakle, jedna od mogućnosti prodaja zadnjih dana je ta što nije u pitanju špekulativno spuštanje već prodaja iz moranja, računi, ovrhe, …Strpljivima dobro nestrpljivima loše.

Ovo je stvarnost u HR. Tržište dionicama je “mrtvo” i još će dugo, dugo potrajati to “mrtvilo”. Zato se iskorištava bilo kakav rast cijene dionica za kapitalizaciju dobiti. Rast će biti sve manji a kapitalizacija dobiti sve mršavija.

Od početka krize ovršeno 20.000 nekretnina građana



Dakle, jedna od mogućnosti prodaja zadnjih dana je ta što nije u pitanju špekulativno spuštanje već prodaja iz moranja, računi, ovrhe, …Strpljivima dobro nestrpljivima loše.

Ovo je stvarnost u HR. Tržište dionicama je "mrtvo" i još će dugo, dugo potrajati to "mrtvilo". Zato se iskorištava bilo kakav rast cijene dionica za kapitalizaciju dobiti. Rast će biti sve manji a kapitalizacija dobiti sve mršavija.

Od početka krize ovršeno 20.000 nekretnina građana


[/quote]Samo da banke ne ne naprave grešku koju su i banke u SAD napravile ovršivši previše nekretnina koje su im kasnije postale teret i trošak…..

neće uvijek biti ovako.



Dakle, jedna od mogućnosti prodaja zadnjih dana je ta što nije u pitanju špekulativno spuštanje već prodaja iz moranja, računi, ovrhe, …Strpljivima dobro nestrpljivima loše.

Ovo je stvarnost u HR. Tržište dionicama je "mrtvo" i još će dugo, dugo potrajati to "mrtvilo". Zato se iskorištava bilo kakav rast cijene dionica za kapitalizaciju dobiti. Rast će biti sve manji a kapitalizacija dobiti sve mršavija.

Od početka krize ovršeno 20.000 nekretnina građana


[/quote]

ja ne mislim da je tržište mtrvo…pa evo ljep promet od 20 kilakuna, sa rastom od 2,5.

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

vatreni1
ja ne mislim da je tržište mtrvo…pa evo ljep promet od 20 kilakuna, sa rastom od 2,5.
——————————————————————————-
Dragi moj kolega.Kakav rast?Prosječna cijena pada već 10 dana,a promet nikakav.

Danas zadnji dan za prijavu trazbina.

Koliko vidim, nije prijavljeno ni pola….

morate jace prodavat,,slabo ovo kaplje na bid [emo_beztona]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Jel nam to pristižu prebjezi iz Atlantske?


Jel nam to pristižu prebjezi iz Atlantske?
neka njih tamo..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Danas zadnji dan za prijavu trazbina.

Koliko vidim, nije prijavljeno ni pola….

Već je sve dogovoreno, inače Opi nebi ni išao u PSN. Tek ovaj tjedan će neki to shvatiti i kupovati. A dalje? Ehh…..

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close