INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




to bi bilo oko 120 000 000 EUR, a Oppy je najavio 400 000 000 do 500 000 000 EUR-a u novim ugovorima [emo_naivan]

Ti se šališ ili…? Zar ti njemu išta više vjeruješ?? [emo_zacudjen]
[/quote]

Nikoga ja ne uvjeravam – zašto i bih.
Iznio sam par detalja koji idu u prilog ingri glede projekta na Lništu.
Vaš link …
3.2.2.
Planirana grañevina
Planirana grañevina visine je Po+PPo+P+9.
Ukupna grañevinska bruto površina grañevine sukladno Pravilniku o načinu obračuna površina i obujma u projektima zgrada iznosi 81.312,23 m², od čega grañevinska bruto površina nadzemno iznosi 68.257,73 m², grañevinska bruto površina podzemno 13.054,50m². Površina grañevne čestice je 170.820,00 m².

I to je to!
[/quote]
To je super.Investicija vrijedna kao i ARENA.
S kojim novcima.Gdje će INGRA naći nove dobavljače da ih ogoli do kosti.
Bez INGRE to bo mogao biti i dobar posao.Sa INGROM iluzija.
Ipak,ćuda su događaju,ali su rijetka.Zato i jesu ćuda.Volio bi da INGRA postane ćudo neviđeno,naravno u pozitivnom smislu,a ne u negativnom kao i do sada.

Ja se na ovako nebuloznim cijenama nebi uopce raspravljao sa doticnima ovdje

Ingri odblokiran raćun nakon godine dana blokade i pada cijene dionice ukupan rast nakon odblokade 10% ….daj me poškalji…[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

@lopino

Iluzija je širiti famu da taj posao neće raditi INGRA i da INGRA ne može to odraditi.
Kada se riješimo tih iluzija ostaje činjenica da je to posao od cca 120 milijuna eura i da će ga odraditi INGRA kao glavni izvođač radova!
Marža 25%, podjela 30/70 glavni izvođač – podizvođači!
Realno dakle oko 70-ak milijuna kuna zarade!


Iluzija je širiti famu da taj posao neće raditi INGRA i da INGRA ne može to odraditi.

smiješno je očekivati da bi netko dao posao firmi koja je u PSN za koju se ne zna kako će uopće završiti, da ne govorimo da joj je račun privremeno deblokiran nakon godinu dana…tko bi se usudio dati im posao od skoro milijardu kuna?!??? [emo_vrtimise]



Iluzija je širiti famu da taj posao neće raditi INGRA i da INGRA ne može to odraditi.

smiješno je očekivati da bi netko dao posao firmi koja je u PSN za koju se ne zna kako će uopće završiti, da ne govorimo da joj je račun privremeno deblokiran nakon godinu dana…tko bi se usudio dati im posao od skoro milijardu kuna?!??? [emo_vrtimise]
[/quote]

Pa valjda Direktor TriGranita i TriGranita Laništa doo!
A što se tiče PSN-a nije je ni trebalo biti no ta kriminalna ovrha je razlog!
A svi dobavljači INGRA-e mogu raditi na ovom projektu i namiriti ono čega su se odrekli kroz PSN!

sta se cudite sta je lngra narasla samo 10% nakon odblokiranja, koliko spekulanata u njoj cudi me da nije na 1 kn.Pogledaj ATPL sta joj radu a vanka gori sve

ZSE je odavno postala irelevantna glede realnog sektora, a najviše zbog krivih procjena i uzročno-posljedično ulaganja banaka i mirovinaca a onda i malih ulagača i špekulanata!

gotovo istresanje , ili ima jos ? co. pokratio pola pozicije ,to je valjda to [emo_zacudjen]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial


gotovo istresanje , ili ima jos ? co. pokratio pola pozicije ,to je valjda to [emo_zacudjen]

Zašto nas pokušavaš uvjeriti da je CO meritum stvari???
Ma neka sve prodaju i rasprodaju i na njih je došao red.

Za INGRU i za mene je važno da IO ne laže da ima poslove startnoj crti.
Ovo kod Arene mi se čini sasvim dovoljno da me uvjeri.


Za INGRU i za mene je važno da IO ne laže da ima poslove startnoj crti.
Ovo kod Arene mi se čini sasvim dovoljno da me uvjeri.

a onda je svizac zamotao čokoladu [emo_smijeh]



Za INGRU i za mene je važno da IO ne laže da ima poslove startnoj crti.
Ovo kod Arene mi se čini sasvim dovoljno da me uvjeri.

a onda je svizac zamotao čokoladu [emo_smijeh]
[/quote]

Svizac je umotao čokoladu u poslovni centar od 81,000m2.
Bit će to slasna čokolada za Ingru – čestitam ti na usporedbi s čokoladom!
Ni ja se ne bih bolje sjetio.
[emo_smijeh]


@lopino

Iluzija je širiti famu da taj posao neće raditi INGRA i da INGRA ne može to odraditi.
Kada se riješimo tih iluzija ostaje činjenica da je to posao od cca 120 milijuna eura i da će ga odraditi INGRA kao glavni izvođač radova!
Marža 25%, podjela 30/70 glavni izvođač – podizvođači!
Realno dakle oko 70-ak milijuna kuna zarade!

Istina, logičkim slaganjem kockica, velika je vjerojatnost da bi Ingra mogla dobiti izgradnju OFFICE-a. Kad se poveže član uprave i recimo… Odblokiran račun INGRE i nakon nekog vremena objava o projektu Trigranita. Ili je jednostavno čista slučajnost…

Naravno, želim da se to i ostvari i da oni koju se već godinu,dvije,tri(skupa sa mnom) zapeli u ovoj dionici, dođu na svoje. Ali dok ne vidim potpisan ugovor o izgradnji, suradnji, bilo čemu između Trigranita i Ingre, ovo ostaje jos samo jedno nagadanje i spekulacija kao i oni npr. famozni stanovi u Rusiji i izgradnja cijelog naselja, HE Ombla, bolnice po Alžiru itd.

New Report

Close