INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Samo mi javi gdje si vidio onu cifru milijardu i 300 tisuća kuna(vjerovatno si mislio 300 milijuna ali si se zeznuo), Hvala.

ti to mene zezaš ili …?!

pa na kraju popisa imaš stavku SVEUKUPNO : 1.281.819.134,13

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



Samo mi javi gdje si vidio onu cifru milijardu i 300 tisuća kuna(vjerovatno si mislio 300 milijuna ali si se zeznuo), Hvala.

ti to mene zezaš ili …?!

pa na kraju popisa imaš stavku SVEUKUPNO : 1.281.819.134,13
[/quote]

Daj malo o činjenicama koje uljepšavaju buduću sliku!
Koliko je ovaj posao težak – 120 milijuna eura????

Uostalom evo posla kojega će odraditi Ingra!!
Vaš link …

Direktor TriGranit Lanište doo je DŠ koji je član NO INGRA-e!



Samo mi javi gdje si vidio onu cifru milijardu i 300 tisuća kuna(vjerovatno si mislio 300 milijuna ali si se zeznuo), Hvala.

ti to mene zezaš ili …?!

pa na kraju popisa imaš stavku SVEUKUPNO : 1.281.819.134,13
[/quote]E sad tko koga zeza????
Link sa brojkama koje si naveo. Može i copy. PS: Okanite se DLKV na ovoj temi.Hvala.

neće uvijek biti ovako.

Barbosa, da li si upoznat sa ovim?
http://www.poslovni.hr/media/article_upload/files/65/65dac38ad7bb2b47bcbdfe1c58ac54a0.pdf

neće uvijek biti ovako.

OKANITE SE MLAĆENJA PRAZNE SLAME!

Sve je to prošlost a budućnost je posao koji će tatica dati Ingri na Laništu!
100 milja eura uz maržu od 25%.


Sve je to prošlost a budućnost je posao koji će tatica dati Ingri na Laništu!
100 milja eura uz maržu od 25%.

Svaka čast na javno objavljenim inside info, malo njih bi se to usudilo! [emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje



Sve je to prošlost a budućnost je posao koji će tatica dati Ingri na Laništu!
100 milja eura uz maržu od 25%.

Svaka čast na javno objavljenim inside info, malo njih bi se to usudilo! [emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg]
[/quote]

Nema ovo nikakve veze s insiderskim info!
Imaš na Mzoip i u sudskom registru – spoji ih i uveži to u izjavu IO o novim poslovima – evo kristalno jasne vedre slike i kako netko voli reći meda i mlijeka na INgri.


Nema ovo nikakve veze s insiderskim info!

znači “samo mlatiš praznu slamu” [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje



Nema ovo nikakve veze s insiderskim info!

znači "samo mlatiš praznu slamu" [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]
[/quote]

Može i ovako tj IMAM insiderske informacije – da je TriGranit Lanište u fazi ishođenja uvjeta za gradnju cca 85k m2 officea na Laništu tu negdje uz Arenu a direktor dotične kompanije tj investitora je član NO INGRA-e.
85kx1500eur/m2 = 130m eura/ marža brat bratu 25%!!!




Nema ovo nikakve veze s insiderskim info!

znači "samo mlatiš praznu slamu" [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]
[/quote]

Može i ovako tj IMAM insiderske informacije – da je TriGranit Lanište u fazi ishođenja uvjeta za gradnju cca 85k m2 officea na Laništu tu negdje uz Arenu a direktor dotične kompanije tj investitora je član NO INGRA-e.
85kx1500eur/m2 = 130m eura/ marža brat bratu 25%!!!

[/quote]

to bi bilo oko 120 000 000 EUR, a Oppy je najavio 400 000 000 do 500 000 000 EUR-a u novim ugovorima [emo_naivan]


to bi bilo oko 120 000 000 EUR, a Oppy je najavio 400 000 000 do 500 000 000 EUR-a u novim ugovorima [emo_naivan]

Ti se šališ ili…? Zar ti njemu išta više vjeruješ?? [emo_zacudjen]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!



to bi bilo oko 120 000 000 EUR, a Oppy je najavio 400 000 000 do 500 000 000 EUR-a u novim ugovorima [emo_naivan]

Ti se šališ ili…? Zar ti njemu išta više vjeruješ?? [emo_zacudjen]
[/quote]

Nikoga ja ne uvjeravam – zašto i bih.
Iznio sam par detalja koji idu u prilog ingri glede projekta na Lništu.
Vaš link …
3.2.2.
Planirana grañevina
Planirana grañevina visine je Po+PPo+P+9.
Ukupna grañevinska bruto površina grañevine sukladno Pravilniku o načinu obračuna površina i obujma u projektima zgrada iznosi 81.312,23 m², od čega grañevinska bruto površina nadzemno iznosi 68.257,73 m², grañevinska bruto površina podzemno 13.054,50m². Površina grañevne čestice je 170.820,00 m².

I to je to!

New Report

Close