INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

za 150% se šališ je li

a pala 150% nakon što joj je raćun zablokiran…………

sa koje cijene je pala 150% da izracunamo trenutnu cijenu ?[emo_smijeh]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Skužili ste čovjeka, malo se krivo izrazio, ali poanta je da je ovo sve jedna lakrdija.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Da nemam te dionice, nikad se ne bi s ovim čarapanima prepucavao ali isto tako ne volim kad se blati moja investicija ma koliko ona možda bila loša.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Skužili ste čovjeka, malo se krivo izrazio, ali poanta je da je ovo sve jedna lakrdija.

malo se šalim.
Ja isto mislim da deblokada računa nakon 478 dana blokade zaslužuje bolje efekte na cijeni dionice

ma misluo je da je prije bila za 150posto veca nego ona na koju je pala…
ali..pa zar si ocekivao da MORA ici nazad gore toliko..?
nada i zelja je jedno ali nista se nuzno nece i ostvariti..koliko god mi to zeljeli ili nam se cinilo logicno


Da nemam te dionice, nikad se ne bi s ovim čarapanima prepucavao ali isto tako ne volim kad se blati moja investicija ma koliko ona možda bila loša.

u pravu ste 100 %, ovu investiciju stvarno nije potrebno dodatno blatiti, čak i sam razmišljam da se još koji puta uvaljam u blato, ali me strah živog blata iz kojega sam jedva izvukao živu glavu na par sličnih pozicija

no..


s400 kako nisi sam sebi dosadan,,stalno se vrte jedne te iste dionice

Ne bi se baš u potpunosti složio s tobom…

dakle dok vi opservirate jel bu na 4 ili 3 ….opet otvaram temu …sad kad smo odblokani ..da bi se dobili novi poslovi …a s time i vratilo povjerenje u firmu …i do nove zarade …pa nove klime među investitorima …treba dogovoriti BANKOVNE GARANCIJE !!!!! poslova ima !!!!!! …..a za to ..oni nešto traže …što ? pisal sam jučer ..ak znate čitati između redova ..bez toga nema napred …pa može ko hoće pisat kak je uprava čelična , kak se bore …oni su svojim pametnim potezima 2007-2008 uvalili u ovo njesra ..dakle—-


dakle dok vi opservirate jel bu na 4 ili 3 ….opet otvaram temu …sad kad smo odblokani ..da bi se dobili novi poslovi …a s time i vratilo povjerenje u firmu …i do nove zarade …pa nove klime među investitorima …treba dogovoriti BANKOVNE GARANCIJE !!!!! poslova ima !!!!!! …..a za to ..oni nešto traže …što ? pisal sam jučer ..ak znate čitati između redova ..bez toga nema napred …pa može ko hoće pisat kak je uprava čelična , kak se bore …oni su svojim pametnim potezima 2007-2008 uvalili u ovo njesra ..dakle—-

Kaj nije Oppy najavil 400 000 000 – 500 000 000 EUR novih poslova kroz naredne 3-4 godine. [emo_naivan]

Oviiz ingre bi ti ovako odgovorili, Roberte intezivno radimo na pronalaženju novih poslova, na alžirskom, iransko, iračkno, sirijskom,ruskom,bla bla bal… i ko zna kojem tržištu…al evo godinu dana nismo ništa uspjeli ugovoriti. ako bude kakvih poslova biti ćete obavješteni putem zse-a.
jesu se barem podmirile ona neplaćanja za obveznice koje su se odgađale zbog blokiranog računa a sretstvasu bila osigurana??

Briga igora i i ekipu iz uprave briga za ingru, sve velike face,a što su do sada pozitivnog donijeli ingri ni Mesić ni itko od njih, plačica curi i to je to,kad krava krepa prebacit će se na drugu farmu!!!!

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

New Report

Close