INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@roroxnet

Upravo tako…i to je bilo preocito!

cash je cash,a sve ostalo je sex!


Nemojte protiv nas burekdjija, nismo vam mi krivi sta vam raketa nece da leti. Vi ste krivi sami sebi sto mislite da bi vam dionica trebala odletit 300% u sedam dana. A ko fol niste vi pohlepni, vi ste ulagaci.. Investitori! Ne ide to tako majstori, jos u cetvrtak sam napisao da vas cekam na 3.5, dok je sve prstalo od najava zadrzavanja cijene iznad 4. Bolje da vam ne govorim gdje vas sada cekam, opet mi necete vjerovati.

rwci..reci kad ti dobro ide..jel na 3? [emo_smijeh]

a baš nekako mislim….. gledam promet i graf….
i imam iz nekog razloga osjećaja da će krenut gore… hmm..
ono nije nagovor ni savjet…… samo nešto kombiniram


a baš nekako mislim….. gledam promet i graf….
i imam iz nekog razloga osjećaja da će krenut gore… hmm..
ono nije nagovor ni savjet…… samo nešto kombiniram


Ako nije savjet, ako nije nagovor na kupnju, ako samo kombinirate a ništa suvislo ne napišete, onda je bolje da i ništa ne pišete. Ovo nije nagovor za apstinenciju od pisanja na ovom forumu.



a baš nekako mislim….. gledam promet i graf….
i imam iz nekog razloga osjećaja da će krenut gore… hmm..
ono nije nagovor ni savjet…… samo nešto kombiniram


Ako nije savjet, ako nije nagovor na kupnju, ako samo kombinirate a ništa suvislo ne napišete, onda je bolje da i ništa ne pišete. Ovo nije nagovor za apstinenciju od pisanja na ovom forumu.
[/quote]

🙂
Imam svoje razloge 🙂
Samo što sa danas očekivao rast od 1,5% a sad me trenutno demantira toliko u minus….. To mi se ne desi često baš pa sam iznenađen, odatle takav post

da vidimo tko ce prvi popustiti u zadnjem satu 🙂

sadašnju situaciju u firmi ( prema svojim čistačica rekla kazala ) bi okarakteriziral kao ulaganje ogromnih napora da se uvjeri bankarski svijet u RH ..sve sami patrioti , moš mislit , da mi ..tj ingra , imamo svjetlu budućnost …to baš nije lako ali ipak bum optimist s nadom da bu listopad prodonosniji na tu temu ..jer to je onaj vjetar koji čekamo..banke su teške , ne vole gubit , ne vole čak ni pad dobiti …s druge strane jaaaako nekom paše krcat se ovdje na 3xxx…bu se krcal i na 4,5,6…15xxx ..dakle opet naglašavam ovdje..ključ problema je dogovor s bankama ..delam s njemcima …tam moš imat tradiciju ..milione..bit zgodan ko opi ..doduše dečkima ..al kad banka prereže ..konkurs ti ne gine ..dakle tu treba usmjeriti glavne napore..itd itd …

dakle da ne mučim sve vas koji lovite 5-10 % …dakle …PSN …nije uspjeh drugovi …u to je firmu ..kao i IGH ( i tam je spas samo kaptn out ) ..i ostale dovela ..nesposobna uprava…frst man je tu glava …marks je rekao da napredak mora ići kroz revoluciju …nebum tak agresivan …ali …vrijeme je prijelomno …ili bumo opstali ..ili đenja …
a za opstanak se pojavljuju neki novi uvjeti …

A što mislite koja tvrtka u HR ima potencijala za ugovoriti veće poslove u naftnim destinacijama. Tradicija i reference ukazuju jedino na Ingru. Koliko god Uprava na čelu s gos. Openheimom bili odgovorni za trenutnu situaciju, isto tako se mora priznati i da se bore i ne predaju. Nisu to tkz. “skorojevići” kao u drugim građevinarima, koji se kratko pojave, zasjaju, i čim se pojave prvi problemi dadnu petama vjetar. Ovo je prekaljena ekipa koja ima “muda” za ugovoriti velike projekte, što bi se uskoro trebalo i pokazati. Vjerujem da će se uskoro i Đuro i neki drugi građevinari “omrsiti” za ono što Ingra ugovori.

Tko ovo prodaje po 3,45 kad je dva milijuna komada protrgovano iznad 4 kune, ovo stvarno je lakrdija.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

s400 kako nisi sam sebi dosadan,,stalno se vrte jedne te iste dionice

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Ova burza je lakrdija INGRA je rasla bjednih 15% nakon odblokade raćuna

a pala 150% nakon što joj je raćun zablokiran…………

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

New Report

Close