INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.







trend je ocito padajuci..jos se i volumen u padu povecao…i dalje zakljucna puno blize najnizoj nego najvisoj..prosjecna full jaki pad..
a nitko ne komentira mogucnost bv pada na nulu?

Ne može BV na nulu s sadašnjih 15-ak kuna po dionici.
Prije će na više i bez poslova o kojima je nešto rekao IO.
Ako je kladionica……..koeficijent je onda za tvoju prognozu >100!

[/quote]
Sava,malo više objektivnosti nebi bilo na odmet.

1.BV na dan 31.03.2013 prema revidiranoj bilaci PSN 4,65.
2.BV ,ako PSN ne prođe ispod nule.
3.Ako PSN prođe ne više od 10 na dan 31.12.2013.

Očekujem da će biti biti i meda i mlijeka,dakle,varijanta jedan prelazi u tri.
Ali varijanta pod 2. uvijek prijeti!!!!!

[/quote]

Imovina INGRE na 31.03.2013. iznosila je 1,071 milijardi a ukupan dug 860,7 milijuna kuna!
revidirano!!!
[/quote]

je ali to je ne uracunavsi vjerojatne otpise..s njima ide blizu nule a s gubitkom na kraju 2013 ide ispod nule.zar je tako teska matematika osnovne skole??
ajkula si izasao s 10 posto s onih 5000?
[/quote]

Koje otipe i koliko je otpisano?
Kako revizor može potpisati nešto takvo – 1,071 milijardi imovina i dug od 860, 7 milijuna – a evo ti se prsiš da nešto znaš što revizor nije našao!
Daj objavi svoje umotvorine na ZSE kao služeno.
[/quote]
Tocka 1
2 puta bar su stavljni lnkovi blogera di je slika izvjesca..
tocka2
sto su do sad sve potpisivali revizori o ispravnosti bilancnog odrazavanja STVARNOG STANJA Kod ingr..dlkv..igh…?!

zasto ti ljudi nisu na sudu..pod tuzbama..ukinutih dozvola..zaplijenjene imovine..kako zakoni propisuju..?

izgleda da je rasipanje prestalo od CO
moglo bi bit zanimljivo kroz koji dan


izgleda da je rasipanje prestalo od CO
moglo bi bit zanimljivo kroz koji dan

dajte ljudi malo se pogledajte sta pisete kakav crni CO to su burek decki koji cijenu rozaju zar je to tako tesko shvatit…[emo_bijesan]


izgleda da je rasipanje prestalo od CO
moglo bi bit zanimljivo kroz koji dan

Neće biti rasta dok CO ne izađe do kraja, očito ih žuljaju te dionice i žele ih se riješiti prije privatizacije CO, pa se nikome ne kupuje skuplje….ajmo se lijepo dogovoriti, neka stave sve što imaju 1 lipu iznad donje blokade (tj. na 3,20 kn) pa da to sve riješimo u jednom danu… dobro nama, dobro njima [emo_smijeh]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


burek majstori su okrenuli 10 puta po 5% a ti čekaj veliku zaradu. sretno!!!
Vjerovatno kao i ovaj što je prodao 10 kom za 3,61. Sigurno je uzeo 5% i zaradio hrpu bureka, uključujuči i brokersku naknadu.[emo_palacd]

neće uvijek biti ovako.

okrenuti lovu na lngri moze onaj ko ima love a ovi trejderi je nemaju , to se vidi kako prodavaju kad bizu u drugu potentnu dionicu prodavaju ode i bizu dakle nemaju slobodnog casha, to sta se govori o 5% da ako imas 30000 komada ,m ali ako imas 2000 ili manje to je nista



burek majstori su okrenuli 10 puta po 5% a ti čekaj veliku zaradu. sretno!!!
Vjerovatno kao i ovaj što je prodao 10 kom za 3,61. Sigurno je uzeo 5% i zaradio hrpu bureka, uključujuči i brokersku naknadu.[emo_palacd]
[/quote]
Dobro si napisao…
Oduvijek su najbolji oni koji uvijek uspiju kupiti po najnižoj a prodati po najskupljoj cijeni dana.

Nemojte protiv nas burekdjija, nismo vam mi krivi sta vam raketa nece da leti. Vi ste krivi sami sebi sto mislite da bi vam dionica trebala odletit 300% u sedam dana. A ko fol niste vi pohlepni, vi ste ulagaci.. Investitori! Ne ide to tako majstori, jos u cetvrtak sam napisao da vas cekam na 3.5, dok je sve prstalo od najava zadrzavanja cijene iznad 4. Bolje da vam ne govorim gdje vas sada cekam, opet mi necete vjerovati.

Stalna na tom svijetu samo mijena jest


Nemojte protiv nas burekdjija, nismo vam mi krivi sta vam raketa nece da leti. Vi ste krivi sami sebi sto mislite da bi vam dionica trebala odletit 300% u sedam dana. A ko fol niste vi pohlepni, vi ste ulagaci.. Investitori! Ne ide to tako majstori, jos u cetvrtak sam napisao da vas cekam na 3.5, dok je sve prstalo od najava zadrzavanja cijene iznad 4. Bolje da vam ne govorim gdje vas sada cekam, opet mi necete vjerovati.

nisu čuli onu staru kinesku “burekdžija nikad nije gladan”

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

taman kad vecina skuzi igru 3.xx -4.xx,morat ce se mjenjati razina..tu smo ,vrijeme je [emo_namigusa]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Megido, ovaj sto je prodao 10 kom po 3,61 u zadnjoj minuti, rusio je zakljucnu cijenu.

Stalna na tom svijetu samo mijena jest

New Report

Close