INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Netko se opet dobro istresao…
Vidjet cemo koliko jos mogu prodavati jer netko i kupuje sve te dionice. Kupujem ja ali kupuju i drugi…
Sigurno ne kupujemo da bi jeftinije prodali.


Kakva stabilizacija na 4kn. Izgleda da nemamo istu gledalicu. Na mojoj je bid na 3.90, a ask ispod 4kn. Nema ovdje nikakve logike po koliko će se CO iskipati. Njima je bilo dobro i po 3kn pa zašto se ne bi nastavili iskipavati po 3.50-3.90kn. A vi i dalje plačajte skuplje.

Ovo sam napisao 4.9.2013. u 11.11h
Sada kada je došlo na 3.5kn moglo bi nazad na 3kn.

Ovaj zadnji udar mogao bi biti opet od CO…sad da je znati hoće li prodavati do 3,50 kn ili će i ispod toga??

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

kakav je ono trend na ingri???

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Nastavlja se operacija rušenja.

Igra za malu djecu sa pravim novčanicama.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

i na 3kn cu kupovat…
ali kako je prije par dana porasla na 4kn tako ce opet s tom razlikom da će trebati puno manji promet.
Budemo vidjeli.

@optimist
imate možda neku informaciju kako je ovo prekjučer završilo tj. jeli možda pozitivno ili možda negativno za Ingru … ?
Trgovački sud Varaždin
Ročišnik 04.09.2013
09:00
5 P-214/13
Tužitelj: STEČAJNA MASA MEĐIMURJE VISOKOGRADNJA d.d. Čakovec
tuženik: INGRA d.d. Zagreb
Sudac: Ksenija Flack-Makitan


buy

i ja san jutros kupija paprike i šljiva na akciji po 3kn

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

optimist @ smisao tvog komentara ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ja kupio isto nest malo nekih 5000…misljenja sam da je vrijeme za buy

cash je cash,a sve ostalo je sex!

@ajkulazg
doista misliš da je vrijeme za buy…?
Pitam zbog ovog:
Poslovni 6.9.2013. 12:04
“Lipanjskom zakonskom intervencijom obavljen je velik dio “triki” posla, pa je ukinuto i glasovanje povezanih tvrtki na temelju uvjetnih tražbina što je zakačilo navodno Ingru.

Vlada opet krpa predstečajne rupe



@optimist

imate možda neku informaciju kako je ovo prekjučer završilo tj. jeli možda pozitivno ili možda negativno za Ingru … ?
Trgovački sud Varaždin
Ročišnik 04.09.2013
09:00
5 P-214/13
Tužitelj: STEČAJNA MASA MEĐIMURJE VISOKOGRADNJA d.d. Čakovec
tuženik: INGRA d.d. Zagreb
Sudac: Ksenija Flack-Makitan

za ingru se nije ništa pozitivno završilo ima par godina, a za ovo neznam, evo sad s pijace.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

New Report

Close