INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Trebalo bi dobro provjeriti ima li CO prodaja ikakve veze s situacijom Centar banke.
Centar banka i CO imali su posebne odnose a znamo i kakve!

Bid se opasno smanjuje…

Da HANA išta korisno radi trebala je CO iste sekunde oduzeti dozvolu za upravljanje Mirovinskim fondom!
Upravitelj mirovinskog fonda se pretvorio u špekulanta.
A jasno se znaju uzance njihovog ulaganja a samim time i trgovine na ZSE.


Prodao sam i sam 20000 kom. iznad 4 ali ne vidim zašto bih drukao na pad kad ima drugih koji to odrađuju. Jednostavno je ovo takva dionica sa mnoštvom nazovi trejdera. Bez neke veće kupnje koja bi sve redom pomela ovo se može tjednima vrtiti na ovoj cijeni gore dole. Nema likvidnosti na ZSE-u, nema novih ulagača, malo je keša, i sve su to razlozi zašto se dionice "koprcaju" u mjestu.
O pravoj "fer" vrijednosti pojedinih dionica izlišno je i raspravljati zato što je sve podređeno špekulacijama i sindikalnim "vođama". Sve u svemu "mrtvilo od burze"!

Jos malo i u top 10 si 🙂



nije problem što si prodao 20000. al ako si izašao malo iznad 4kna tupite ovdje da je trend rastući a sad je na 3,7. gdje čekaš da uđeš natrag, na 2kn??? ajde ne laži ljude i sebe. tvoj je problem što si zaglavio u ingri…

Jesam, sa ostalih 80000 sam stvarno zaglavio. Priznajem![emo_palacg]
[/quote]da nisi ti ovaj carek [emo_namigusa]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

opet imate ŽENIDBA-UDAJA


CO nije prodao nista u ponedjeljak.

Valjda im je bila previsoka cijena. 😀

Kad bolje razmislim… mozda im je bilo skupo kupovati u ponedjeljak…

…ako znate na sta mislim… :-/

Uskoro na 3.5kn kao što sam i pisao neki dan.

Meni se čin,da su ovo mali srušili…a da je CO prestao s prodajom!

cash je cash,a sve ostalo je sex!


opet imate ŽENIDBA-UDAJA

ha?



opet imate ŽENIDBA-UDAJA

ha?
[/quote]
upravu ste bili kolega

buy

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close