INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Netko uredno skuplja sve ovo oko 4, par lipa gore – dole.
Danas se to lijepo vidjelo.
Bollinger se poprilično suzio što znači da možemo očekivati preokret u jednom ili drugom smjeru.
U možebitnu koju vijest moglo bi biti jako zanimljivo.

Pa mislim da su oni u ingri na čudu, uskoro obljetnica blokade računa na svoj imovini nekakve ovrhe. eto 4 mijesec u 2013 niti jednog jedinog posla, što mislite koliki će biti minus za ovaj završeni kvartal ,nekih 30-ak miliona?.Iz godine u godinu gomilaju se dugovi ,a kao nešto se radi,pa odakle onda 100miliona minusa godišnje. gdje je lova od onog milionskog tajnog posla???

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Kolega optimist pazite da i vi ne ostanete u čudu na ingr kao i mnoogo puta do sada…
Ingr je uvijek najviše rasla kad vas je najviše bilo vani…..
A da je činjenica da netko skuplja sve oko 4 jest..

A BALVANA!!! :) :) :)

Zbilja nam na desnoj strani trebaju grafikoni dionica stari barem 1 godinu…
Stvarno se nema smisla ovako ograničeno ponašati, i navoditi ljude na
pogrešne poteze i zaključke……..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Kolega optimist pazite da i vi ne ostanete u čudu na ingr kao i mnoogo puta do sada…
Ingr je uvijek najviše rasla kad vas je najviše bilo vani…..
A da je činjenica da netko skuplja sve oko 4 jest..

Kako netko skuplja tako netko i prodaje… samo se pitam tko i zašto, jer na ovoj razini od 4kn se vec skupila dobra količina dionica. ako nije samo prebacivanje s racuna na racun da se odrzi likvidnost . a na twiteru su napisali da se NADAJU da će u ovom mjesecu biti novosti oko financijskog restrukturianja.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

malo da se kockam – jučer i danas kupio 1258 dionica po 3.96 (cca 5000 kn)… pa da vidim što će biti… nekad treba i riskirati? [emo_namigusa]
na ZSE ionako rijetko koja dionica ima cijenu i promet ovisno o fundamentima… i onda dok je tako, da se malo kockam. ovdje se nije ništa dugo dešavalo, pa bi baš moglo… onako kao npr LKRI prošli tjedan – zbog pogrešno intepretirane vijesti dijela novih investitora koji se školuju na burzi [emo_smijeh]
a što kad svaka škola košta? [emo_cool]

A random walk down Wall Street...


Zbilja nam na desnoj strani trebaju grafikoni dionica stari barem 1 godinu…
Stvarno se nema smisla ovako ograničeno ponašati, i navoditi ljude na
pogrešne poteze i zaključke……..

tako je a ne da mi modovi brišu post
ljepo sam reko da je čekam na 3 kn zato što su dugovi ostali nema restruktruiranja firme a od početka godine je narasla 30 posto
da ima grafkon modovi bi videli da je na početku godine bila na 3 kn a sad je 4 kn znači narasla je 30 posto a oni mi brišu postove [emo_mrgud]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora


Puno, jako puno Vas je izašlo na ovoj cijeni, a rast nećete moći gledati "skrštenih ruku"!

pogrešno, na 4 kn izlaze zadnjih mjeseci marginaši, preostali kooperanti, oni koji drugdje vide bolje prilike i oni iskusniji koji vide kamo ovo ide….
a tko je ušao? ušle su desetine raznih “bananarama” koji mjesecima pjevaju borbene koji, kao i sjevernokorejci, pogrešno misle da u ovoj igri mogu pobijediti [emo_palacd]


Kolega optimist pazite da i vi ne ostanete u čudu na ingr kao i mnoogo puta do sada…
Ingr je uvijek najviše rasla kad vas je najviše bilo vani…..
A da je činjenica da netko skuplja sve oko 4 jest..

Pa odgovori mi ti gdje je lova od tog misterioznog posla od 56 miliona eura. pa valjda je neka crkavica ostala,a oni prikažu još veći gubitak nego prethodne dvije godine. Još jednom ponavljam 300miliona minusa u 3 godine. račun blokiran godinu dana(sa 200mil.kuna), u prvom kvartalu nikake objave o novom poslu, i još im je ostalo 25dana da nas izvjeste o mogućem novom partneru jer se oni tome nadaju u travnju.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Hoće, hoće, ne brini brigu

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


Doći će neka objava a bez prethodnog insajderskog trgovanja. Da li će to biti prvi puta u povijesti ZSE-a? Nema šta, sve čisto i transparentno![emo_smijeh]
Bit će prilike za "okrenuti" ovo sada kupljeno i po nekoliko puta u toku dana. Ovo je vrlo "živa" dionica, samo se čeka početno, inicijalno "uskrsnuće"! Puno, jako puno Vas je izašlo na ovoj cijeni, a rast nećete moći gledati "skrštenih ruku"![emo_smijeh]

Ovo si očekivao, tvrdio 03.03.2012.:

– 3.3.2012 20:33
Očekujem uskoro javno iznošenje imena fondova koji su udruženo učestvovali u rušenju vrijednosti Ingrine dionice u zadnje dvije godine. Za najduže tri mjeseca cijena dionice će biti iznad 30 kuna.
Koliko će te Vi tada imati dionica, ovisi o vašoj vjeri u tvrtku i strpljenju koje ste spremni iskazati u narednom rastu. Trebat će Vam svi “živci” ovoga svijeta da ne prodate u međuvremenu i samo će rijetki uspjeti izdržati taj pritisak koji će biti nametnut.

http://www.poslovni.hr/forum/tema/ingr-ingra-dd-582?page=2185



Doći će neka objava a bez prethodnog insajderskog trgovanja. Da li će to biti prvi puta u povijesti ZSE-a? Nema šta, sve čisto i transparentno![emo_smijeh]
Bit će prilike za "okrenuti" ovo sada kupljeno i po nekoliko puta u toku dana. Ovo je vrlo "živa" dionica, samo se čeka početno, inicijalno "uskrsnuće"! Puno, jako puno Vas je izašlo na ovoj cijeni, a rast nećete moći gledati "skrštenih ruku"![emo_smijeh]

Ovo si očekivao, tvrdio 03.03.2012.:

– 3.3.2012 20:33
Očekujem uskoro javno iznošenje imena fondova koji su udruženo učestvovali u rušenju vrijednosti Ingrine dionice u zadnje dvije godine. Za najduže tri mjeseca cijena dionice će biti iznad 30 kuna.
Koliko će te Vi tada imati dionica, ovisi o vašoj vjeri u tvrtku i strpljenju koje ste spremni iskazati u narednom rastu. Trebat će Vam svi "živci" ovoga svijeta da ne prodate u međuvremenu i samo će rijetki uspjeti izdržati taj pritisak koji će biti nametnut.

http://www.poslovni.hr/forum/tema/ingr-ingra-dd-582?page=2185

[/quote]
Fino čovjek trvrdio cijena će biti preko 30 kuna a ona skoro pa 3 kune? Mislim da HANF-a mora pozvati gospodina na obavijesni razgovor za prodavanje magle i navlačenje naivaca na kupnju koji su izgubili svoje kunice.[emo_bijesan]

…jedan te isti proda pa kupi…pa proda…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

New Report

Close