INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

koliko je danas na kraju protgovano jel pod volumen na gledalici mi piše 18254 u 14:47:59 a kad zbrojim transakcije i gledam samo njih sastrane zbroj je 46075 kom

pepe7

tomo7@ H nalog prodaje cjeli dan na 4

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

inverter znam nije on samo danas tu bio je juče tj par dana i malo više pa se spustio na 4 i tu stoji mislim da je 1510, al bez obzira količina je količina.
Radi se o hitinoj gledalici , pa nebre pisat jedna cifra količina pod volumen ( protrgovane) a kada ja idem zbrojat trnsakcije i aj broj komada ispada 3 puta veči

pepe7

tomo7@ valjda ti ne biljezi skrivenu kolicinu ,,neznam

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

inverter , pa koliko tebi piše da je trenutno protrgovano ili nekom drugom ako se da pisat
hvala

pepe7

24454

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

inverter
hvala meni isto, ali kad ja brojim ručno ima cca 27 000 više ali valjda greška hite, i da mislim da smo se riješili ovog s cc 15000 kom

pepe7

ma neka sipa , preslagivanje portfelja je u tijeku ..nema navlacenja ni ostalog…mr. trziste ce rec svoje…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



rečeno je da če do kraja mjeseca deblokada
plan restrukturiranja
itd…od svega imamo samo kraj mjeseca
uskoro i izlazak iz sastava crobex naravno
Po kojim kriterijima izlazi? Zadovoljava sve kriterije, više od drugih.
Objava slijedi idući mjesec. [emo_namigusa]
[/quote]

rečeno je ovog proljeća;
“Mislimo da smo pronašli model koji će biti puno prihvatljiviji za vjerovnike i da ćemo tako moći ovog proljeća riješiti blokadu”, objašnjava predsjednik Uprave Igor Oppenheim. Prema njegovim riječima, na financijskom restrukturiranju rade s najvećim bankama i to isključuje mogućnost da se plan izjalovi. http://www.limun.hr/main.aspx?id=903060

Proljeće je jedno od četiri godišnja doba. Na sjevernoj polutki traje dio ožujka (od 21.), travanj, svibanj i dio lipnja (do 21. [emo_smijesak]

što je s obećanjem da će do kraja ovog mjeseca dostaviti plan restrukturiranja? imaju još sutra do 13 sati, ali bojim se da će i taj rok proći i nikom ništa!
[emo_ljut]
još malo pa ćemo imati jubilej – negdje u svibnju trebalo bi biti 12 mjeseci blokade računa [emo_ljut]

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica


što je s obećanjem da će do kraja ovog mjeseca dostaviti plan restrukturiranja? imaju još sutra do 13 sati, ali bojim se da će i taj rok proći i nikom ništa!
[emo_ljut]
još malo pa ćemo imati jubilej – negdje u svibnju trebalo bi biti 12 mjeseci blokade računa [emo_ljut]

Postoje dvije varijante. Investitor bi mogao kupiti Lanište d.o.o. za 80 500 000 eura, a moguće je i izdanje obveznica u iznosu od 200 000 000 eura. U oba slučaja riješili bismo dospjela potraživanja banaka, a i manji iznos bi sve pokrio. Usto, postoji interes i za dokapitalizaciju Ingre, i to zbog poslova u Ruskoj federaciji, Iraku i Alžiru”, kaže Oppenheim.[emo_smijesak]


ma neka sipa , preslagivanje portfelja je u tijeku ..nema navlacenja ni ostalog…mr. trziste ce rec svoje…

tržište unaprijed agira samo pretpostavno… a naknadno po osnovi činjenica…
izvješće “oba” revizora je sve bliži…

New Report

Close