INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ajde medo iš, iš iz Ingre

Šala mala

Veoma dobar i strpljiv posao se odvija u spuštanju cijene. Iako se čine hrabri potezi, sve su to sitnice. Koliko će biti uspješno ostaje da se vidi. Ako ne ide do 3,50 i odbijanac do oko 5, ništa od uspjeha. Inače preveliki ulog, riskantno.



Imaš neki link
nemam link ali mi je receno oko podne ce biti obavjest i biti ce odblokiran,mozda je laznjak al sumnjam,izvor pouzdan
[/quote]

Počnite sumnjati… jer je prošlo 13:00 sati…
http://www.zse.hr/default.aspx?id=121

ispričavam se nije bila namjera lagati nego taj moj izvor je očito neozbiljan ili je on rekao ono sta ja volim čuti[emo_bijesan]

ma ne sekiraj se i tako ovdje piše tko što hoće, a račun je tek u blokadi 10mjeseci tako da to su prave sitnice.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Veoma dobar i strpljiv posao se odvija u spuštanju cijene. Iako se čine hrabri potezi, sve su to sitnice. Koliko će biti uspješno ostaje da se vidi. Ako ne ide do 3,50 i odbijanac do oko 5, ništa od uspjeha. Inače preveliki ulog, riskantno.

A zbog čega odbijenac od 3,50 tu nema kruha ali od 2,70 to bi se isplatilo.

@spalato
aha… a vi to kao 1. Travanj tzv. već danas počeli slaviti…

Mislim da bi od 1 kune bilo jos bolje.


s obzirom na to da sam ja u dionicama ingre, nema šanse za pozitivnu vijest. do takve vijesti bi došlo da sam u kešu i da čučim na bidu na jedno 3 kn. Provjereno i dokazano, bolje od TA i FA. Ako želite zaraditi na dionicama, samo radite suprotno od mene [emo_smijeh][emo_zloban]
prenisko cucis ,,mora se jos isprodavati ,kamikaze jos nailaze sporadicno..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Kolega Spalato, ako ste ozbiljan investitor onda biste trebali zanti da svaka takva informacija koju ste Vi javno obznanili a nije objavljena tamo gdje bi trebala biti podliježe krivičnom ili prekršajnom zakonu (bar bi tako trebalo biti u pravnom svijetu) stoga u buduće pripazite kakve informacije javno iznosite dali od pouzdanih izvora ili iz Vaše mašte ili ste htijeli javno iznijeti obmanu pa da vidite dali će to utjecati na kretanje dionice a kao što vidimo nije ni trepnula na tu “dobru vijest”

Svi bi mi htijeli da se to dogodi ali prvo će se dogoditi tamo gdje treba (ZSE)

Pričekajmo još neko vrijeme dali će revizorska kuća odraditi svoje


Kolega Spalato, ako ste ozbiljan investitor onda biste trebali zanti da svaka takva informacija koju ste Vi javno obznanili a nije objavljena tamo gdje bi trebala biti podliježe krivičnom ili prekršajnom zakonu (bar bi tako trebalo biti u pravnom svijetu) stoga u buduće pripazite kakve informacije javno iznosite dali od pouzdanih izvora ili iz Vaše mašte ili ste htijeli javno iznijeti obmanu pa da vidite dali će to utjecati na kretanje dionice a kao što vidimo nije ni trepnula na tu "dobru vijest"

Svi bi mi htijeli da se to dogodi ali prvo će se dogoditi tamo gdje treba (ZSE)

Pričekajmo još neko vrijeme dali će revizorska kuća odraditi svoje

Kad bi se poštovao taj zakon, odnosno kad bi se kažnjavalo prekršitelje onda bi sudovi bili još za 50% pretrpaniji nego sad.
Načuo sam i ja iz “Izvora” da Ingra ima spremne planove za izvući novac iz EU, no ne želim o tome raspravljati niti pisati kao sigurno. Sve u svoje vrijeme će se doznati a tko vjeruje ili ne vjeruje u budućnost Ingre, kupuje ili prodaje.

Ako se Arena uspije prodati po nedavno navedenoj cijeni od 86 milijuna Eura onda bi Ingri od Arene ostalo 50 milijuna Eura. Jer kako je dole u članku od prošle godine Igor naveo da je Arena opterećena sa samo 38 milijuna Eura.
Onaj tko bi kupio Arenu po toj cijeni dugoročno bi ubrao daleko veći novac od uloženog.
http://www.business.hr/kompanije/oppenheim-najveci-je-problem-gospodarstva-sto-su-nam-banke-u-stranom-vlasnistvu

New Report

Close