INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da će netko prodavati slijedećih dana ispod ove trenutne cijene može se samo sanjati.
Što bi trebalo sada uslijedit? Nije teško pogoditi. Oni koji već znaju krajnji ishod svega ovoga će Vas tjednima držati u neizvjesnosti i polako preuzimati dionice. Ljudi moraju iz raznoraznih razloga prodavati pošto je trenutni spektar ulagača “šarolik” i svatko od njih se bori sa svojim problemima.
Na kojim cijenama će se sve to odvijati? Ovisi sve o tome kakva ponuda na prodaji bude i da li će u međuvremenu (u što vjerujem) biti sklopljen kakav novi izvozni posao.
U svakom slučaju od ovog svega što je uprava navela u članku, dovoljno je samo da prodaju Arenu po navedenoj cijeni i krvna slika pacijenta bi se drastično popravila. Dokapitalizacija tada ne bi bila potrebna, a iako bi se radila tada bi išla po najmanje 20 kuna.
Čekali smo godinama u neizvjesnosti, zar je problem sačekati još 2-3 mjeseca. Možda u međuvremenu malo zatrejdati kada se procijeni da je povoljan trenutak, a potom se opet vratiti i upisati još koju novu dionicu. Od viška “glava ne boli”!
Oni koji bi i nakon ovoga željeli radije raspravljati o stečaju, pa nek raspravljaju imaju pravo na to. Čak su ponekad i potrebni jer mi neugodno kada prodam pisati negativno, za to postoje Oni! LP![emo_smijesak]

Što mislite do kada ćemo doći do uravnoteženja? Popušta strpljenje i ide se po asku.

neće uvijek biti ovako.

To big to fall…i to joj je jedini razlog za spas…

Pozdrav

svi smo mi Crobex

10 posljednjih poruka velikog zz na ovom forumu:
21.2.2013
INGR (Ingra d.d.)
21.2.2013
INGR (Ingra d.d.)
21.2.2013
INGR (Ingra d.d.)
21.2.2013
INGR (Ingra d.d.)
21.2.2013
INGR (Ingra d.d.)
20.2.2013
INGR (Ingra d.d.)
20.2.2013
INGR (Ingra d.d.)
20.2.2013
INGR (Ingra d.d.)
18.2.2013
INGR (Ingra d.d.)
18.2.2013
INGR (Ingra d.d.)
kojeg ingra ne interesira. 10 zadnjih poruka u kojima izvlaći sve najgore što može izvući iz prošlosti ove dionice. Izgleda da mu je ingra hobi!

idući tjedan će bit bolje...

ovdje po TA formira zatvarajuca linija klina kao jaka podrška i rekao bih da ide 6kn u 2 tjedna. držte se za sjedala gospodo.

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

Eto ja sam običan “mali ulagač” ali tvrdoglav do boli. Čak sam uspio skupiti i respektabilnu količinu dionica kroz ove godine jer sam imao neku “viziju” i nisam niti u jednom momentu pomislio da će Ingra u stečaj. Spašavaju je Arena, izvozni poslovi koji su započeti u stranim zemljama, tradicija i kvaliteta gradnje (sve što su napravili po svijetu i dan danas stoji na svome mjestu), jedini je veći developer u RH i ima iskustvo, i povjerenje stranih naručitelja.
Istina je da sam nepoznavajući cjelokupnu situaciju u tvrtki mogao proći i jeftinije sa još većom količinom dionica. Al eto sve ima svoju cijenu!
Čestitam sadašnjim kupcima koji po prvi puta ulažu u ovu firmu. Eto njih možemo nazvati pravim i profesionalnim “vizionarima” jer ulaze nisko a prodat će jako visoko. A to im je i posao zato su i obučeni. Čestitam!

kesolovci ,al ga mete metlica po asku [emo_plazi]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

kad se odblokira račun onda će tek nastati potražnja. izgleda da se taj trenutak bliži. a sad puštaju da se skupljaispod blokade, ne sili se danas kad se može sutra na otvaranju opet do blokade heheh. čim nema velikih naloga na bidu od par desetaka tisuća komada znamo da ide akumulacija, a ne distribucija

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

Kakva blokada danas bila?????o cemu vi??[emo_zacudjen][emo_zacudjen][emo_zacudjen]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Ako u međuvremenu ulete i ovi Iračani sa obnovom onih preostalih jedinica hidroelektrane što ih je Ingra onomad gradila – puna šaka brade![emo_smijeh]



Dok se vecina dionica na burzi crveni mi smo u finom plusu, zamislite tek kakva ce raketa biti kad ucini jedan zeleni dan.[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

a u 16:00 ?
[/quote]
ide isplata dividende [emo_namigusa]

Na ERNT moraš čekati cijelu godinu da bi dobio 10% dividende, a ovdje to ostvariš u jednom danu, zapravo u par sati![emo_smijeh][emo_smijeh]

New Report

Close