INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@S400
da piše “ako” je Ingra spremna… ali očito Ingra nije spremna da ponudi osiguranje (sva osiguranja su izgledno već iskoristili prema ostalim vejrovnicima…) , jer da Oppenheimer ima riješenje za Međimurje… bio bi to već odmah sretno naglasio, a ne potvrdio mogućnost pokretanja stečaja…

Uz svo dugovanje baš će tih par milja kuna za osiguranje odvest je u stečaj, loš pokušaj i pokvaren BTW.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Nikom nije u interesu?? Al je ovdje toliko zlobnih ljudi poput tebe koji nemaju ingru a ovdje ljudima sole pamet. Nikad nisam otišao na neku temu čije dionice nemam da bi nekom dao savjet što da radi kupuje il prodaje, pročitam mišljenja ljudi i idem dalje. Pojedinci ovdje kupe npr.igh i igh ide u minus,i onda dolaze drukati na ingru jer će se osjećati bolje ako vide da gube i oni koji su uložili u ingru,i tako je na svim područjima i svim dionicama i u životima.

idući tjedan će bit bolje...

polako ljudi ima dionica za svih [emo_plazi]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Nikom nije u interesu?? Al je ovdje toliko zlobnih ljudi poput tebe koji nemaju ingru a ovdje ljudima sole pamet. Nikad nisam otišao na neku temu čije dionice nemam da bi nekom dao savjet što da radi kupuje il prodaje, pročitam mišljenja ljudi i idem dalje. Pojedinci ovdje kupe npr.igh i igh ide u minus,i onda dolaze drukati na ingru jer će se osjećati bolje ako vide da gube i oni koji su uložili u ingru,i tako je na svim područjima i svim dionicama i u životima.

Apsolutno se slažem taklođer bih napomenuo da ovdje na Ingri treba ćitati
samo postove koji su dobili loše ocjene
Ovdje svi dobri postovi uvjek dobiju loše ocjene
špekulanti međusobno sebi podjele 100% sa gomile duplih nickova koje imaju
eto isto se dešava meni na nekim mojim drugim dionicama
ne možeš objaviti dobru vjest npr.. da ti je firma dobila novi posao kad evo ti jedinica za post…..

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


polako ljudi ima dionica za svih [emo_plazi]

ima, ima, nadam ste da ste uvaljali to sad na 4 dok je bilo prilike [emo_cool]

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

djia14164@ dio da..ne sve [emo_namigusa]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

U Alžiru gradimo bolnicu za tamošnje ministarstvo obrane. Ne znamo što bi oni napravili da se otvori predstečajni postupak”, objašnjava Oppenheim zašto je Linić imao razumijevanja.

Nadzorni odbor Ingre, pak, na čijem je čelu bivši predsjednik države Stjepan Mesić, odobrio je u utorak da KPMG Croatia bude financijski savjetnik u pripremi plana financijskog restrukturiranja i odabira potencijalnog investitora.

Oppenheim tvrdi da je to potvrda da se Ingra približava rješenju: prodaji imovine, kojom će podmiriti dugove. Dostatnu financijsku injekciju, uvjeren je, osigurat će novi ulagači zainteresirani za preuzimanje zagrebačke Arene i dokapitalizaciju Ingre. “Postoje i domaći i strani investitori koji su zainteresirani za preuzimanje Arene, o kojoj se brine Ingrina tvrtka Lanište d.o.o., te postoje dvije varijante. Investitor bi mogao kupiti Lanište d.o.o. za 80,5 milijuna eura, a moguće je i izdanje obveznica u iznosu od 200 milijuna eura.

U oba slučaja riješili bismo dospjela potraživanja banaka, a i manji iznos bi sve pokrio. Usto, postoji interes i za dokapitalizaciju Ingre, i to zbog poslova u Rusiji, Iraku i Alžiru”, kaže Oppenheim.

Jasno, to je ok strategija. No ovih 50.000kom što je kupljeno će uskoro na ask ili po bidu kad vide da ne ide preko 4. U “dobrim” vijestima uvijek se kriju i loše, sad se vidi veličina blokade, a ako prodaju Arenu da namire dio dugova to je uvijek loše jer se rješavaš dugotrajne materijalne imovine, a gdje je tek nova dokapitalizacija i razvodnjavanje. Za trejd uvijek super ali za neke dugoročne vizije po meni tu nema kruha.

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

Nije uopće problem pisanja onih koji nemaju Ingru, pa ovo je javni forum, mogu pisat svi, čak je i poželjno da se čuje više mišljenja. Nije ovo klub imatelja dionica Ingre. Problem je samo u drukerima (bilo dioničari ili ne) koji ovdje pišu gluposti i laži koje nemaju veze sa stvarnošću i istinom.
I koliko sam ja upućen 100 radnika Ingre neće na ulicu ako slučajno ode u stečaj, samo će promijenit poslodavca.

P.S. Posjedujem dionice Ingre


Uz svo dugovanje baš će tih par milja kuna za osiguranje odvest je u stečaj, loš pokušaj i pokvaren BTW.

nije par već 80.000.000 Kn… i nije pokvaren BTW već iskrena i dobronamjerna potvrđena mogućnost od samog Oppenheimera…


djia14164@ dio da..ne sve [emo_namigusa]

nadam se da nisi prodo s prevelikim minusom??? [emo_smijeh]

New Report

Close