INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





a di je lova od svih tih poslova … to je mislim važnije pitanje… kako uz tolike poslove može biti toliki minus.
lova dolazi odrađivanjem posla, a od toga je nešto i ove godine.
Kolega turbo jeste li zaboravili uračunati novac od Arene? Zbrojite i to.
[/quote]
medigo u redu lova dolazi,al gdje je. 2010 -90mil. 2011 -90mil. 2012 3/4 -111mil.
poslova nabrojano 700mil kuna .od arena kapne, pa kad će se onda više maknuti minusi od tih 100miliona godišnje…
[/quote]Loše se obavještavaš. Pogledaj koliko je smanjen ukupni dug INGRE u zadnjih nekoliko godina, što swapom ali i KEŠŠšššom. Tu ide dio love.
[/quote]

INGRA je dužna preko 1.000.000.000,00(milijardu kuna)-znači po jednom od 105 zaposlenika cca 10.000.000,00 (deset miliona kuna) i neto gubitak za zadnje tri godine 300.000.000,00(miliona kuna)-105 zaposlenika[emo_smijesak]-znači sa tim brojem zaposlenika to je moguće vratiti za cca 20 godina-u idealnim uvjetima

posudiće mu Jure dogodine kad završi termoelektranu kad mu Rusi avansiraju 400 milja


Ovo je već stotinu puta viđeno ovdje. Dakako pošto sam "stari okorjeli vuk" nešto ovako sam i predviđao zadnjih dana, pa sam dijelom u kešu. Preprozirno je, ali uvijek upali. Sada treba samo odrediti pravi momenat za povratak i na račun spremiti još koju tisućicu komada. Dakle "ekipa" naprijed, navijam za Vas. Kao što je jedan kolega maloprije naveo "psihologija je opet odradila svoje"! Budno Vas motrim![emo_smijeh]
drukcije neide , nesto je upalo u korpicu

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

od ovog momenta imam jednog više na ignore… dosta mi je bilo slušat njegove gluposti

idući tjedan će bit bolje...

Povratak i po 4 će biti postignuće za neke![emo_smijesak]
Prošle su godine kada se od 10 tisuća komada moglo napraviti 50. Daleko je to iza nas.


Povratak i po 4 će biti postignuće za neke![emo_smijesak]

Kolega,kaj bi vi stavili i 4 kune na račun ako znate da je zblokiran i da ih nema nazad?-nemojte ljude navlačiti ako ste vi izgubili-moral je jedino kaj vrijedi



Povratak i po 4 će biti postignuće za neke![emo_smijesak]

Kolega,kaj bi vi stavili i 4 kune na račun ako znate da je zblokiran i da ih nema nazad?-nemojte ljude navlačiti ako ste vi izgubili-moral je jedino kaj vrijedi
[/quote]
Ne bi, ne bi ni 4, ali 3,50 vrlo rado i na blokirani![emo_palacg]

Oooo ulazu se i veće količine da bi se cijena rusala

branitelju,
malo se informiraj koliko je dužna pa onda pišite. Nemojte pisati paušalno. Kupujte, sada vam je prilika za burek sa prodajom na 4,40.

neće uvijek biti ovako.




Povratak i po 4 će biti postignuće za neke![emo_smijesak]

Kolega,kaj bi vi stavili i 4 kune na račun ako znate da je zblokiran i da ih nema nazad?-nemojte ljude navlačiti ako ste vi izgubili-moral je jedino kaj vrijedi
[/quote]
Ne bi, ne bi ni 4, ali 3,50 vrlo rado i na blokirani![emo_palacg]
[/quote]

Kolega,možda vi bi,ali rijetko tko drugi bi svjesno ulagao u nekaj ovakvo-to prelazi granicu kocke i prelazi u nekaj drugo

Jel se sprema ili je već spremna neka možebitna iznenadna vijest…?

Mislim da je ovo zadnji pokušaj da se izazove panika i da se pokupi sta se još da a onda………

New Report

Close