INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jakih prodavača, od 20 do 300 komada. I to su neki trgovci dionicama. Navlakuše za naivce. Budi faca pa prospi 10 000 kom pa neka krene lavina prema 2,50 koliko priželjkuje jedan od vas a tamo 4500 kom u 5 naloga. Koje igre, što se sve neće smisliti da se navuče naivce i da se uzme za burek. Ipak pozz svima i ugodan vam dan.

neće uvijek biti ovako.



Šta reći! Ekipa se ponovno vratila na "pojilo", presušili drugi "izvori" a ovdje uvijek ima "pitke" vode![emo_smijeh]
Kakvo FI, kakvi bakarači, hoćemo li uopće preživjeti do tada? Otkad su to "stečajuše" dužne objavljivati FI-a?[emo_smijeh]
dajte kolega malo ozbiljnosti,ovdi se radi o zivotu i smrti,nemojte da ljudi moraju iskakati kroz prozor. Lp
[/quote]
Ako nisu do sada i neće! Za ovo malo “siće” što je ostalo od vrijednosti nemoš ni pošteno uže sa omčom kupiti!

Budući da je navedeni rok u siječnju… u donjem članku prošao… jeli g. Otto Barić bio možda ipak u pravu?

– Cijela je priča krivo postavljena. ‘Igre’ oko dvorane mogle bi završiti tako da u Dohi nitko neće ništa graditi – pribojava se Otto Barić.
http://www.jutarnji.hr/rat-ingre-i-igh-zbog-dvorane-u-kataru-/1078608/

E moj kolega zar mjesec i pol dana stare ćlanke vadite nemate nista bolje
Ova dionica je iovako pala zadnjih tjedana ..za razliku od crobexa
koji je rastao..
Di je onaj vaš post u kojem navodite kako ste vi zapravo dobrotvor na ingri
da se nasmijemo malo danas

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Članak/vijest nije stara, već samo 5 dana svježa tj. sada vrlo činjenično aktualna, jer je rok u svezi odluke bio 31.01. zar ne…

“Cijela je priča krivo postavljena. ‘Igre’ oko dvorane mogle bi završiti tako da u Dohi nitko neće ništa graditi – pribojava se Otto Barić”http://www.jutarnji.hr/rat-ingre-i-igh-zbog-dvorane-u-kataru-/1078608/ [jutarnji.hr]

Nadalje, koliko vidim jedini konkretni dobrotvor, a koji dobiva poslove u Alžiru… je Viadukt, a ne Ingra… izvolte:

Mol grupa, Viadukt i Sberbank Hrvatska zapošljavaju, pogledajte koga


Strpljivo vas čekam na 2,50.
cekao sam i ja kad je bilo 2.80 -3.20 range…pa sam vidio da je vrag odnio salu i opalio svim raspolozivim sredstvima na 3-3.20 kn..i odeee 60 % up…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Banana čemu žurba? Zašto da trošimo municiju kada će vas FI dotući..bolje malo pričekati… Lp jedva čekam 15.2. +/- koji dan


Banana čemu žurba? Zašto da trošimo municiju kada će vas FI dotući..bolje malo pričekati… Lp jedva čekam 15.2. +/- koji dan

možda vam upravo on uskoro pokaže zube… pa opali rafalno po vašem bidu…

Negdje na 2.5-2.8kn

Irak, Katar, nema nikakvih informacija osim da onaj koji je pocistio sve na 3 kn isto radi i na 4

@jel se zaba iskipala skroz i zasto izlazi pitanje je? Lp

A zašto je ova gospodicna upala u top10 pitanje je?

New Report

Close