INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pozdrav svima, ima info i na Ingrinim stranicama.
http://www.ingra.hr/index.php?page=group&id=8

Sekcija ”Nord Afrika” radi, sekcija ”Middle East” dogovara obnove elektrana u Iraku, otvara se i sekcija ”Western Europe” preko suradnje s Viaduktom. Čekamo sekciju Russia i odmrzavanje poslova u izgradnje autotrasa u RH [emo_palacg]


Neto dobit -111,68 M 3/12 -89,53 M za 2011g. -90,47 M za 2010g ili
UKUPNO ZA 3 GODINE – 291.680.000,00 KUNA (ČISTI NETO GUBITAK) Znači u tri godine gubitak je po zaposlenom(105 zaposlenika) 2.777,904,76 kuna

g.MEGIDO1-ovo gore nisu rezultati za tri i više godina kao što ste napisali,nego za zadnjih devet mjeseci 2012 godine,te za 2011 i 2010 g.-znači zadnji dostupni podaci.
Za 4. kvartal 2012. bumo znali 15.02.2013.

Prvo pišeš UKUPNO ZA 3 GODINE a onda pišeš nisu to rezultati za 3 godine. Ja nisam pametan toliko da shvatim da to nije istio. No dobro, recite vi nama ovo. Ja imam dionice INGRE i razumljivo je zašto želim da raste. Međutim neshvarljivo je zašto vi pišete negativne vijesti od prije 3 godine ako nemate dionice tj. ne namjeravate kupovati. Koji je motiv takvog svakodnevnog pisanja na ovoj temi?
Moje mišljenje je da skupljate INGRU na bidu, to je jedini normalan razlog vaše prevelike izloženosti na ovom forumu, ostalo je mazohizam i ***obrisano*** Pozz

neće uvijek biti ovako.


Ingra DET okuplja više desetaka izvođača koji rade u Njemačkoj, no to ne znači da kad neki od njih dobije posao da ga ja dobila i Ingra….

Nije, nije, ali je uzela proviziju

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Netko je postavio pitanje i dobio odgovor na twiteru o ingra-det

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Ziziću, dobio sam informaciju od dobrih ljudi iz Ingre po pitalju Vašeg davljenja svih nas u svezi upravne zgrade od Ingre. Prema ZK izvadku Elektroprojekt se upisuje na svoj dio zgrade tj. na onu polovinu koja sada glasi na Grad Zagreb.

Nadam se da ste zadovoljni sa odgovorom Vi i svi oni koji su bili jako zabrinuti dali će Ingra “ostati bez svoje zgrade”

Pozdrav Ingrašima i svim dobronamjernim ljudima

je li Ingra pikirala na ovaj posao???
http://www.business.hr/dogadjaji/srpska-kompanija-dobiva-posao-vrijedan-milijardu-dolara
[emo_beztona]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

Neka se sabor preseli u ARENU. Tamo ne pada krov.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/ingra-na-krovu-arene-moze-biti-tisucu-tona-snijega-bez-ikakvih-posljedica/415457.aspx

neće uvijek biti ovako.

Zašto je kupljeno toliko dionica u zadnje vrijeme, a nije bilo ni pumpanja cijene, a nema još nikakvih poz vijesti


Zašto je kupljeno toliko dionica u zadnje vrijeme, a nije bilo ni pumpanja cijene, a nema još nikakvih poz vijesti
tko je kupio..a tebi je porast od 60 tak % malo u par dana [emo_vrtimise]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Ziziću, dobio sam informaciju od dobrih ljudi iz Ingre po pitalju Vašeg davljenja svih nas u svezi upravne zgrade od Ingre. Prema ZK izvadku Elektroprojekt se upisuje na svoj dio zgrade tj. na onu polovinu koja sada glasi na Grad Zagreb.

Nadam se da ste zadovoljni sa odgovorom Vi i svi oni koji su bili jako zabrinuti dali će Ingra "ostati bez svoje zgrade"

Pozdrav Ingrašima i svim dobronamjernim ljudima

Si možda mislio reči Enikon-projektiranje…?
Ako da… onda po tvome ispada da je 1/2 poslovne zgrade Ingre sada u nečijem drugom vlasništvu zbog 578.000 Kn… ili griješim?
Pitam zbog ovoga:
“…Tu je i još jedna prebilježba od 578.000 kuna na temelju mjere Trgovačkog suda u Zagrebu zbog tražbina tvrtke Enikon-projektiranje…”

Na upravnoj zgradi Ingre hipoteka od 318 mil. kuna

Neko veliko zatišje na ingri. kupnja nestala, prdoaja polako pretišće ali isto nesigurno al zabrinjavajuće jer se cijena ruši na jako malim prometima. Očito svi čekaju taj neki info dal irački, dal katarski. možda oba, a možda niti jedan…

idući tjedan će bit bolje...


Katar nije u obvezi dati natječaj. Ide direktna pogodba.

To gore si tvrdio ti… a pogledaj što tvrdi stručnjak…:

“Moja funkcija je direktor tvrtke. Mogu reći da sam zadovoljan poslovanjem tvrtke jer u poslovnom okruženju kakav ja Katar nije lako naći posao i pobijediti na natječaju zbog izuzetno velike konkurencije i pravila natječaja u kojima preferiraju da sudionici natječaja budu tvrtke koje su već radile na Bliskom istoku. Tako da nakon završenog projekta u zadanom roku kao glavni izvoditelj i projektant na projektu upravne zgrade marine Lusail mogu reći da sam zadovoljan proteklom godinom i da će nam sada nakon dobivene reference biti lakše nastupati na budućim natječajima…”

Josip Šelendić: Zašto sam odlučio otvoriti tvrtku baš u Kataru

New Report

Close