INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

imate 11minuta odlučiti,ostati za vikend unutra ili izaći…. teška odluka za neke!

idući tjedan će bit bolje...

Ostati, pa kud puklo.

Ingra idući tjedan s Iračanima o obnovi HE Haditha
Autor/izvor: SEEbiz
Datum objave: 18.01.2013. – 10:53:58
ZAGREB – Ingra će sljedećeg tjedna u Zagrebu održati sastanak sa šesteročlanom iračkom delegacijom oko rekonstrukcije Hidroelektrane Haditha koju je ta kompanija u Iraku izgradila još 80-ih godina.

Prođe još jedan tjedan. Preko 60% smo od minimuma. Pratite vijesti možda vas neka razveseli a neke rastuži.
Pozz svim i ugodan i miran vikend vam želim.
TWi(EE)T INGRI.

neće uvijek biti ovako.

ingrine objave na twiteru su nestale, barem ih ja više ne vidim..

idući tjedan će bit bolje...

Ja ih vidim??

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Nije me bilo ovdje tri godine, mislio se na 3,4 kn odustao, ali jutros nisam mogao propustiti ovu jedinstvenu priliku, presudio je Irak.
Vratio sam sve dionice koje sam 2009g prodao na 60 kn, ponosan sam što sam ponovno Ingraš.
Target je 6 kn ali imam neki ludi osjećaj da bi ovdje moglo biti iznenađenja do ljeta.


Sada mi je jedino žao što nisam mogao kupiti više od 30 000 kom po prosjeku 3,07.

Prošla baba s kolačima [emo_smijeh]

@jel ko danas prartio ovi iskrcaj digli su je 10% u pola sata,bez ikakve objeve bez išta,vikend provesti u ingri hmm vidjeti ćemo što će biti idući tjedan,unazat cc 5-6 dana ovo je odradilo 60% tek toliko da se zna. Lp

s ISKRCAJEM digli za 10%????[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]
nekome je ova dionica očito pamet pomutila

Fondovi, Pazite da vas ovakav jedan iz mog iz AVATARA ne doceka kao Sirica i Djedovica!

Kad sam prije mjesec i nešto kupovao po 2,85 bilo je u skladu sa ovdje prisutnim kladioničarski mentalitetom. Stvarno mi nije jasno ko i kako mi je omogućio iskrcavanje prije dva dana ali hvala im.
Ovo je banana od dionice i firme pogotovo gledajući općenito građevince u zadnje vrijem kako se spašavaju gdje “krovne” firme idu u stečaj a paravan peživljava. Ingra je pred stečajem a poslovi se dogovaraju kroz druge firme a ovo je samo farbanje očiju i pokušavanje na staro ime zaraditi za novi “logo”.
Primjerice danas je na ovom portalu izišla informacija da “Konstruktor” ide u stečaj a ne Konstruktor Inžinjering?? Koliko ja znam taj “Konstruktor” je odavno pokojni. Toliko o vašim referencama i novinarima.
Nadam se da griješim i da će Ingra biti vaša zlatna koka, ali moja čisto sumljam jer ne vjerujem u toliku sreću. Samo kako odoliti na rećemo 2,30!?

Kolko dionica prošlo , a nema promjena u top10

New Report

Close