INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U ovome trenutku ne namjeravamo pokrenuti postupak predstečajne nagodbe prema novom zakonu ….

Svatko vidi što želi.

Poznavajući Ingrinu dosljednost sa priopćenjima, možemo samo mislit što može biti u nadolazećem trenutku.


Malo ponovne moguće domaće zadaće:

npr.: početni kapital 200.000 kn

kupiš 20.000 kom x 10 kn xy dionicu = 200.000 kn

10.000 kom držiš – ne trejdaš…

10.000 kom prodaš po 11= 110.000 kn
sa 110.000 kn kupiš 9166 kom po 12 (gubiš količinu al dižeš cijenu)
9166 kom prodaš po 13 kn = 119158 kn
119158 kn kupiš 8511 kom po 14 Kn
8511 kom prodaš po 15 kn = 127665
127665 kn kupiš 7979 kom po 16 kn

gornjih ne diranih 10.000 kom + 7979 kom trejdanih x na 17 kn prodanih = 305.643 kn tj. digo si cijenu sam – uz malu tuđu povremenu pripomoć za 70%, al zaradio si sigurnih 105.643 kn (minus sitna provizija)…

btw 1.: zašto 10.000 kom od prvotnih 20.000 kom držiš – a ne trejdaš…?
btw 2. gore navedeni algoritam je samo primjer nečeg možda pretpostavno mogućeg… ukoliko isti ima kolko tolko pozitivnu podlogu te pretpostavnu osnovu te xy podršku do neke xy unaprijed znane granice iste… svaki pokušaj bilo čijeg osobnog ili udruženog pokušaja primjene istog… podložan je vlastitom ili udrženom riziku neuspjeha…
3. dali INGRA trenutno ima pozitivnu podlogu…?
LP

Čini mi se da ste se tako nekako igrali na validusu ili se varam!?

hahaha, opet se pumpa Ingra, bit će plača kad vas ekipa ostavi bez gaća…
ne mogu vjerovati da su neki opet nasjeli na opijeve bajke [emo_palacd]

forumsko pisanje nije investicijsko savjetovanje niti preporuka za kupnju ili prodaju dionica !!!

Oho ho,, nema se vremena pisati, treba uletiti, ali kako,,,, ajmo drukeri. Udrite sada,,, stečaj,, kapitulacija,, 2 kn,, gdje ste se sada priljepili, kojoj dionici ?? [emo_mrgud][emo_ooooo] i [emo_cool]

I very much love INGRA !!

Ovdje je još veči paradoks od staklenika[emo_zacudjen]….niste dali đuri po 6 kuna a sad dajete po 4 na burzi. Kako onda da ja budem normalan kad je sve oko mene bolesno[emo_ooooo]

S druge strane đura je nudio 6 a vi isti koji niste dali po 6 nećete na burzi po 4[emo_ooooo] Kao da gledam k.staklenike, sve isto……

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Ovdje je još veči paradoks od staklenika[emo_zacudjen]….niste dali đuri po 6 kuna a sad dajete po 4 na burzi. Kako onda da ja budem normalan kad je sve oko mene bolesno[emo_ooooo]

S druge strane đura je nudio 6 a vi isti koji niste dali po 6 nećete na burzi po 4[emo_ooooo] Kao da gledam k.staklenike, sve isto……

paradoks na KSST ti radiš, a ovdje još više vidim

Tehnički rast do cca 4 kn, ako ga značajno ne probite idete ———>[emo_palacd]

free flow information

Kak su svi sad mudri,dobro se zna da ovo ide up up up…a do prije par dana se mudrpvalo ostecaju jos kad preko vikenda grunu pravi info…[emo_smijesak][emo_dolar][emo_dolar][emo_dolar]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Sindikat i dalje neupitno vlada ovom dionicom, uz još par “neovisnih” špekulanata koji “bezglavo” uskoče u igru.
Zanimljivo je za promatrati cijelu ZSE zadnjih mjeseci. Ovdje više nikakva pravila burzovnog poslovanja ne vrijede. Isključivo se trguje na način uzmi 5-6% i bježi. Tako da ovu našu burzu već odavno ne shvaćam kao mjesto gdje se trguje vrijednosnicama,nego kao “poligon” na kojem ratuje “sindikat” protiv ostalih. Normalno da ostali uvijek “ispuše” jer nemaju “mrežne alate” kojima se sindikat odavno opskrbio.
Što se tiče Ingre, jasno je da se tu polako uklanjaju crni oblaci i da dolazi razdoblje “sunčanih dana”, razvedrava se!

Joj joj sto su se drukeri uzbudili. Nije 2 već 4kn. Zar vam nikgd ne dosadi biti negativni. Nije vam to dobro za zdravlje.INGRA NEĆE U STEČAJ.Pozz svima.

neće uvijek biti ovako.

Za par godina kada se ZSE “restruktuira” odnosno počnu primjenjivati evropski standardi trgovanja u praksi, a ne samo na papiru, najčešća uzrečica “sidikalista” će biti: “Ej, sjećaš li se kako smo nekoć “drmali burzom” i silne novce “namlatili” na “ovčicama”!
Inače ovce su krotke životinja i idu za svojim “pastirima” nikada ne sumnjajući u njihove “ispravne” [emo_naivan]motive!

New Report

Close