INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ali to je jos super…dioki raste nakon sloidnog izvjesca ,od cca 9xx nakon gubitka od 180 milja ostalo im je jos 40ak milja kapitala[emo_smijeh]

inverter,mislio sam da su ovi volumeni preplitki da se bakces s kupovinom…mozda na 2kn?

Sad se već kupuje je na + 10% od prosjeka.

elijah@ zadnaj 2 dana solidan volumen…cvaknulo se malo…10-12% i bjezanija…[emo_plazi]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ima li možda netko s foruma da je u minusu na ovoj dionici?

Ovdje što više pada, to je više izlaza s plusom.

zar vec pobjegao ? a kaj ce sad ovi sto kupuju na 3,6 [emo_plazi]

to su dugoročni

elijah@ to je INGRA (biturbo certifikat gradjevina hr) [emo_plazi]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

[emo_mrgud]se[emo_smijeh],[emo_smijeh],[emo_smijeh] i samo [emo_smijeh].
Vidim pojedinci imaju problematičnih situacija … nema smajlića NORMABELA ,, to hitno uvesti gosn. moderatoru !!

I very much love INGRA !!

Mogli smo mi to u još jednu blokadu ali mudrost nalaže da se burekdžijama ne da previše. Pozz i ugodan vam produženi vikend(ak ste u mogućnosti spajanja). Ja odmaram do ponedjeljka. Čuvajte život i mislite o njemu, o sebi i obitelji. Obitelj je najvažnija. Novac dođe i prođe, čuvajmo ono što je vrednije.
Pozz i pametno.

neće uvijek biti ovako.

…zanimljivo…2011 smanjen dug za 13,6 M kn… u 9 mjeseci 2012 za 40 M kuna…
…biće tu još interesantnih dana…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Čudi me kako TB (Tin Bašić) nije danas pisao o Ingri.. Znači dotični piše baš kako je Opra i rekao, kada se treba drukati protiv Ingre,, ako je pozitivna vijest ili se samo nagađa o njoj…. pst… o tome pišem ja ili netko drugi [emo_zacudjen][emo_namigusa] !!

I very much love INGRA !!

New Report

Close