INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

“Zakonski rečeno, ne poveća li Ingra uskoro svoje prihode i smanji rashode, od ozdravljenja neće biti ni ‘o’. To ponajprije znači da su joj životno važni novi poslovi u roku – odmah! A koliko se to ‘odmah’ može oduljiti, ovisi isključivo o dogovoru s vjerovnicima. Jasmina Trstenjak otkriva tri moguća scenarija za Ingru.”

U novom broju Lidera

Kud putuje naš brod zvan Ingra ,samo ne u Bermudski trokut pa da nestane s burze kao brodovi s radara.Vaš link …

[b]Svakim danom u svakom pogledu sve više i više napredujem.[/b][emo_euro][emo_cool]

Volio bi znati zašto ova dionica danas raste?

Nije valjda grah u pitanju?[emo_smijeh]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Mene zanima koja će to poslovna banka odobrit kredit Ingri d.d. za te kvazi velike buduće poslove u Alžiru i šta ti ja znam [emo_vrtimise] , a i tko će više upisivat komercijlne zapise kad ih redovito ne mogu iskupit na vrijeme?


a ovo ste/su zaboravili… obveza isplate 06.06. (odgođeno 05,06.) i 06.12. svake tekuće godine…
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/9WN7mDFonkqCXLjUsPpkrw==.pdf
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/JWcnH4ydIx6NxVnjJf5Faw==.pdf
Tržište Službeno tržište
Vrsta vrijednosnog papira Obveznica
Broj uvrštenih 162.425.661
Nominalna vrijednost 1,00 HRK
Datum izdanja 6.12.2006
Datum dospijeća 6.12.2016
Kamate 6,125 %
Period isplate polugodišnje
Prospekt vrijednosnice PDF prospekt
http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=INGR-O-11CA

over..raste jer su poceli kupovati mikro-ulagaci..s tim da su kako cijena pada ti maleni sve manji ….i prometi su im sve manji i bureci za koje zarade sve tanji…al sto ces

dok sv kvpovali makro islo je na 400 kn
mikro kvpvjv na 3 do 4?
heheheh

Postanite Eu-robovi



minusi su ipak sve manji a vani poslovanje sve vece…samo to je jos uvijek sporo pomicanje…jos uvijek se tek zaokrece prema nuli…nadajmo se da cemo docekati to a tada,tek tada ,navaliti na kupnju

ako i kada se to dogodi, cijena ingre neće ti biti na 3-4 kn nego na 13-14 kn [emo_smijesak]
[/quote]

neee,kad je cijena bila 18 drukalo se na plus i preokret i sad je cijena na 3.5kn…
a kd dodje do preokreta mogla bi biti stabilna na 1,5kn[emo_smijeh]

over25@ a nisi se pitao za zasto je pala 25 % u 2 dana? konacno je zivo ovdje..cim je pukla dosadna razina 4 kn ..[emo_palacg]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

beš me …koji sjajan primjer burze …panika …programiran pad ..negativne vijesti ..pa ludi rast ..kakva je to lijepa igra i škola živaca …. ovo nemreš nigdje naučit u knjigama …bil sam tu na 61500 i na 3,03 kune …aaaa iskustvaaaaa…. sjećam se frenda …na tih 60…pokazal mi je krivulju nekih japanskih fondova …upravo je ovakva bila …5-6 godina rast ..pa zadnju godinu pod nebo pa strmoglavo na pod ….ista ovakva …činilo mi se to krajem 2007 nemoguće ….

Svjetlo na kraju tunela??

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

hm..ili mozda raste jer nemogu iskuoiti zapise al su rekli da budu prvom prilikom [emo_smijeh]

pozitiva@ svaki odbijanac tebi je okret [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close