INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hasenferer,

isplata zapisa i blokada računa su 2 zasebna pravna problema .
S druge strane da država priznaje taj dug oni bi jednostavno napravili cesiju, ali cesije nema. Bankama odgovara cesija s državom, ali se ne poteže.

To što uprava Ingre vezuje nešto što se ne vezuje to je jedno, a zakon drugo.
Primjera radi ;
Porezna uprava ti prvo blokira račun, a nakon toga traži da platiš državne pristojbe za spor . Kako ti je račun blokiran nisi u mogućnosti podmiriti sudske troškove koje te dodatno Ovrhom opterete s kamatama i to Porezna uprava opet.

Što misliš žašto u RH nema više ni domaćih ni stranih investicija osim monopola ? Jer vide što država radi !
Država se koristi maksimalno prljavom igrom pa tako i ovdje . Što misliš zašto su danas ozakonili da Svećenici nakon ispovjedi raznih ljudi svaku sumnju moraju MUP-u prijaviti ? Svećenici to oduvijek rade, ali zašto sada zakonito ? Pa da mogu naplatiti svoje cinkanje !

– a to su svećenici, a ja mislio da je noć vještica

– gle ja sa Bogom komuniciram direktno, ne trebaju mi l.opovi, pedofili i ovi kaj svi grade velebne dvore i voze ferari aute naplaćivati proviziju

I da katolik sam po djelima, a ne po priči.

lp

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

Zašto opet blokada

dobro ide ovo danas
do 4 smo na 4?

Postanite Eu-robovi



zztop@
Kolega opet postate istrošene članke. U dokumentu gore se govori o dugu u 2012 godini koji nije plaćen. Lijepo stoji i to boldano! LP!

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/jmqgVClClvMcEFLP73LLwA==.pdf
24.01.2012

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/213347/Tek-cemo-osjetiti-pravi-teret-megalomanskih-arena.html#.UJEVSG_A_NU
08.09.2012

Dug 24.01.2012 bio je 45 mil.kuna,a 08.09.2012 prema izjavi g.Pervana dug je podmiren…[emo_beztona] [emo_zacudjen]
[/quote]DA, podmiren je dug koji je bio do 24.1.2012, no za ostatak u 2012-oj nije rekao ništa zar ne?

neće uvijek biti ovako.

Koje umjetno zaustavljanje, previdljivo da bi netko normalan nasjeo.

Sljedeća blokada 3,99. Hoće li biti vremena da se burekmajstori zadovolje?

neće uvijek biti ovako.


Ma nu ove Ingre, neće pada, oće raste, par lipa do uravnoteženja.

Baš me zanima kakvo će biti uravnoteženje 06.12.2012….

Mene zanima koja će to poslovna banka odobrit kredit Ingri d.d. za te kvazi velike buduće poslove u Alžiru i šta ti ja znam [emo_vrtimise] , a i tko će više upisivat komercijlne zapise kad ih redovito ne mogu iskupit na vrijeme?

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


saznat ces na vrijeme

Postanite Eu-robovi


Mene zanima koja će to poslovna banka odobrit kredit Ingri d.d. za te kvazi velike buduće poslove u Alžiru i šta ti ja znam [emo_vrtimise] , a i tko će više upisivat komercijlne zapise kad ih redovito ne mogu iskupit na vrijeme?

Realizacija projekata u Alžiru i Iraku teče nešto sporije od plana i to prvenstveno zbog
otežanog dobivanja garancija na domaćem financijskom tržištu. Grupa je za dio
inozemnih projekata ishodila garancije od stranih bankarskih institucija. Osim otežanog
dobivanja garancija, na kašnjenje projekta u Alžiru utjecao je i postupak usuglašavanja
projektnih rješenja prema alžirskoj regulativi.

Kada neće naše ma stranih koji znaju svoj posao.

neće uvijek biti ovako.

Do sada su mirovinci izvodili kojekakve vratolomije oko Ingre,
ne bi me čudilo da opet nešto smisle.
Dok im banke imaju lovu u Ingri ništa nije nemoguće.

New Report

Close