INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dobro da nisu blokirali u 15,55 sati. Koja je ovo tragikomedija od burze…

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Ja sam mislio da je Đuro dao ponudu na 10 kuna i 50%+1 odziva.

JA SVE TO ISTO MISLIM.[emo_smijeh]

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/gC6Q7Bcrib0dOQmDHIF76w==.pdf

Vaš link …

Ima se, meže se, Bogu dragom vala.

Čudno je da Ingra još nije dala zahtjev za predstečajnu nagodbu, spremaju li možda neku drugu soluciju za koju još ne znamo?

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

@ingroman
di piše da se ima kad se nema…? da se ima račun bi valjda logički bio odblokiran… , a ne nadalje blokiran…
Ujedno iz navedenih budućih ugovorenih poslova/prihoda (za koje neznamo koliko “neto” prihodovno za INGRU iznose, najprije će trebat podmirit sve nagomilane, a ne plaćene obaveze od cca početka svibnja 2012… pa do dana kada se eventualno odblokira račun… naravno ako se ikada odblokira…
Ujedno, da bi INGRA imateljima, danas neisplaćenih komercijalnih zapisa, eventualno danas nastali dug eventualno platila u nekom xy budućem razdoblju iz redovnog poslovanja, INGRA treba prethodno tu molbu/prijedlog uputit, od danas ponovo novim dodatnim vjerovnicima, a dali će isti prihvatiti takav prijedlog ponovne prolongacije isplate, to još nitko sada ne zna…

U dopisu burzi su napisali KADA, a ne AKO, što znači da sigurno očekuju deblokadu računa.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

do kada blokada trgovanja ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@S400
riječ kada u dopisu INGRE: znači kada pretpostavka, želja, nada postane stvarnost a budući da je pretpostavka, onda vam to znači ako

http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/INGR-fin2012-3Q-NotREV-K-HR.xls

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


FI nije toliko loše koliko se očekivalo, a piše unutra da vani i dalje rade. Iskup zapisa danas očito da nije moguć jer je račun blokiran, znači ide nova prolongacija.
Po meni imaju još studeni 2012. za nalaženje strateškog partnera, a onda će ići predstečajna nagodba gdje će banke vjerojatno ući jače u strukturu ingre u zamjenu za dug. Moguće da to bude po ovoj cijeni od 3 kn, a kad potraživanja pretvore u preko 50% vlasništva onda to lako prodaju s očišćenom bilancom nekom trećem npr. po 6 kn (koliko je nudio DDJH) ili čak više i zarada im je da boli glava.
Nema nikakvih ganancija da će to tako biti, osim zdravog razuma koji kaže da bankari nikad ne gube, za razliku od malih ulagača/dioničara.

cekaj ti tu drukas na ingri a pljujes po dlkv??
zdravi razum byebye[emo_vrtimise]

New Report

Close