INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

netko je spomenuo VDKT kako dobro posluje. Eto pa vidite, rade ko crvi a ipak u gubitku. I što sad? Stečaj? [emo_beztona]

neće uvijek biti ovako.


netko je spomenuo VDKT kako dobro posluje. Eto pa vidite, rade ko crvi a ipak u gubitku. I što sad? Stečaj? [emo_beztona]
Ne usporedjujte Ingru sa 100zaposlenih od toga 50 direktora i viadut koji je ugovorio vise poslova u proteklih 6mj nego sto je ingra cijelog zivota,mjesate kruske i jabuke.Nego prije se malo informirajte o poslovanju viadukta a onda pljujte,ps. Tvrdoglavost i inat brisu zdravu pamet,jednostavno ne vidite realnost i sami sebe uvjeravate u suprotno. Iskreno imam i ja 2000komada ingre i necu prodati jer mi je vise svejedno hoce li biti 0 ili trenutnih 8000kn,tu vas razumijem ali bilo bi bolje kad bi realnost uzeli u obzir.Nije mi jasno da jos postoje ljudi koji vjeruju ovoj upravi,kad su vam dali informaciju na vrijeme,kad su govorili istinu..katastrofa:-(

@MEGIDO1
1. VDKT od 01.01.2012 do 30.09.2012 ima iskazanu dobit od 33.626.25 KN
2. Što misliš koliki će gubitak na kapitalu INGRE u FI za 3Q 2012 biti iskazan… ? pod kojom stavkom će vodit sve pristigle, a ne izvršene obaveze do 30.09.2012. …?
3. Nisam nikada napisao da će ili neće Ingra u stečaj, ako jesam izvoli citiraj…
4. Da se Ingra riješi svih problema odmah sada… volio bi kao i ti te svi ostali… No, s obzirom na trenutno činjenično stanje u INGRI ipak se rađe držim one izreke: Nisam toliko bogat da kupujem bilo što tzv. i možebitno samo naizgled jeftino…

Ugodan vikend svima. Pozz.

neće uvijek biti ovako.

Bez investicija, ove će iscurit na nulu, ali ne samo ovo, pola firmi što kotiraju na burzi će nestati a s njima i zagrebačka burza kao jedina burza na prostoru nekadašnje Jugovine.

Ovak ja ću početi vjerovati Viaduktu kada se ti ugovoreni “poslovi” počinju vidjeti na njihovom izvještaju.

Do tada Viadukt čekam na 200 kn (50- 100 kn još niže meni ne igra ulogu).

Do tada smatram da su njihovi poslovi ugovoreni isti kao INGRINI “ugovoreni poslovi”.

Ne radio, ili radio s gubitkom je ista stvar, zapravo manji su ti troškovi ako ne radiš.

Što se tiče navodne dobiti Viadukta, koliko se sjećam to je dobio na osnovu osiguranja poslova u Libiji, pa baš ne bi rekao da je to nekakav preokret trenda u poslovanju.

Trenutno je važno za sve građevinare da prežive, i bilo bi dobro da surađuju i međusobno si pomažu. Onda će svima biti bolje.

LP

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

pa ingra je gotova, gotova je onog trenutka kada je sanader otisao s vlasti, to mozes slobodno sanadera pitat na jutarnjoj kavici u Esplanadi…..

al nisam ja nista novo rekao, to svi vec znaju, a VDKT je jedina gradevinska firma koja radi, prosiruje pogone i trzista i RADI…..a to je za cca 2-5 godina na razinama 2000-3000 kn po dionici

Baš je Sanader bio taj koji je bio presudan za poslovanje Ingre,baš
suprotno kolega.Pa zna se koji građevinac je imao najviše koristi od
Sanadera i njegove ekipe iz kradezea.

Pozdrav,


pa ingra je gotova, gotova je onog trenutka kada je sanader otisao s vlasti, to mozes slobodno sanadera pitat na jutarnjoj kavici u Esplanadi…..

al nisam ja nista novo rekao, to svi vec znaju, a VDKT je jedina gradevinska firma koja radi, prosiruje pogone i trzista i RADI…..a to je za cca 2-5 godina na razinama 2000-3000 kn po dionici

slažem se za VDKT,a za dalje ćemo vidjeti…[emo_palacg]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Laki34@ duga prica … .ukratko ,laickim jezikom . slaba aktivnost sa jedne i sa druge strane + istrgovana (potrosena) razina ..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

uf, hvata me nervoza pred objavu info-a o (ne)iskupu komercijalnih zapisa [emo_vrtimise]


Ovak ja ću početi vjerovati Viaduktu kada se ti ugovoreni "poslovi" počinju vidjeti na njihovom izvještaju.

Do tada Viadukt čekam na 200 kn (50- 100 kn još niže meni ne igra ulogu).

Do tada smatram da su njihovi poslovi ugovoreni isti kao INGRINI "ugovoreni poslovi".

Ne radio, ili radio s gubitkom je ista stvar, zapravo manji su ti troškovi ako ne radiš.

Što se tiče navodne dobiti Viadukta, koliko se sjećam to je dobio na osnovu osiguranja poslova u Libiji, pa baš ne bi rekao da je to nekakav preokret trenda u poslovanju.

Trenutno je važno za sve građevinare da prežive, i bilo bi dobro da surađuju i međusobno si pomažu. Onda će svima biti bolje.

LP

Korektno izrečeno.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

New Report

Close