INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

apothekar@
trava13579@
thx obojici,,ovo je ono cega sam se bojao…cjena pada ko kamen bez volumena..
[emo_zacudjen]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

strava sta je ovo ovdje ljuuuuudi

Postanite Eu-robovi

Svaki petak pada, jer se trtaroši, boje prespavati weekend u Ingri.

Nepoznanica je iskup komercijalnih zapisa za par dana, ako prođe u redu cijena bi mogla preko 5 kn….ako pak ne uspiju iskupiti, očekujem nagli potop i pad cijene na 3 kn ili čak ispod

moje pisanje nije savetovanje niti preporuka za kupnju/prodaju dionica!

@inverter, @borism
je li vas baš jako strah? [emo_namigusa]

Mortadela je konj s maslinama.

nije jer sam prodao na dnv

Postanite Eu-robovi

konjokrad@ nije ..to je meni signal da ne ulazim…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ovdje se vise ne vidi gdje je kraj
promet kao na dolcv posliuje 15h

Postanite Eu-robovi

Otkad su uveli trgovanje certfikatima, svi trejderi i špekulanti preselili su se tamo, a ovdje su ostali samo oni dugoročni…ali stvarno DUGOROČNI

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

@elitte
da bi iskup bio eventualno izvršen, Ingra mora najkasnije do 8.00 h na dan 31.10.2012. doznačiti cca 33.000.000 KN na račun SKDD-u…
No budući da je račun nadalje blokiran te sve ostale obaveze koje treba prije podmiriti negoli Ingra može ili uopće smije isplatiti komercijalne zapise, pretpostavljam da će Ingra 30.10.2012. preko ZSE objavit neku informaciju sl. ovom sadržaju kada je iz “tehničkih razloga” odgođena isplata kamate na obveznice
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/JWcnH4ydIx6NxVnjJf5Faw==.pdf
ondašnja neoplaćena kamata sa datumom isplate 06.06.2012 iznosila je nešto sitno ispod 5.000.000 Kn, a naredna rata je ponovno na redu 06.12.2012 sa istim iznosom… za neisplaćene kamate na obveznice, Ingra je dužna isplatiti zakonske zatezne kamate… koliko su ono iste?


apothekar@
trava13579@
thx obojici,,ovo je ono cega sam se bojao…cjena pada ko kamen bez volumena..
[emo_zacudjen]

Zasto se bojis sto je volumen mizeran?

...

Vidiš kako znaš biti pametan. Račun blokiran, tehnička nemogućnost, prolongacija sa kamatama. Stvar riješena. Idemo dalje. [emo_ooooo][emo_ooooo][emo_ooooo]

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close