INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ukidanje uvrštenja ne znači da su isplaćeni nego je to zbog roka namire T+3 – jer je dospjeće 31.10.2012. pa je tako zadnji dan za trgovanje 25.10.2012.
Hoće li biti isplaćeni tek ćemo vidjeti, ali nekako sumnjam u to jer od siječnja do sada situacija se nije popravila nego je još gora (blokiran račun već 5 mjeseci)

Polako, polako kolega, moja “gledalica” vidi dalje od Vaše!


Ukidanje uvrštenja ne znači da su isplaćeni nego je to zbog roka namire T+3 – jer je dospjeće 31.10.2012. pa je tako zadnji dan za trgovanje 25.10.2012.
Hoće li biti isplaćeni tek ćemo vidjeti, ali nekako sumnjam u to jer od siječnja do sada situacija se nije popravila nego je još gora (blokiran račun već 5 mjeseci)

A sa čime će platit, pa ni prošle nisu platili, nego su postigli dogovor s imateljima zapisa da ih plaćaju upravo sada 31.10.2012., znači double trouble.



Ukidanje uvrštenja ne znači da su isplaćeni nego je to zbog roka namire T+3 – jer je dospjeće 31.10.2012. pa je tako zadnji dan za trgovanje 25.10.2012.
Hoće li biti isplaćeni tek ćemo vidjeti, ali nekako sumnjam u to jer od siječnja do sada situacija se nije popravila nego je još gora (blokiran račun već 5 mjeseci)

A sa čime će platit, pa ni prošle nisu platili, nego su postigli dogovor s imateljima zapisa da ih plaćaju upravo sada 31.10.2012., znači double trouble.
[/quote]
možda im Bananarama posudi…, naravno da im prethodno dodatno posudi da isplate sve koji su blokirali račun…

http://www.ingra.hr/index.php?page=annews&id=174

Gospodin Oppenheim upućuje otvoreno pismo glavnom uredniku Poslovnog dnevnika g. Darku Markušiću.

Mortadela je konj s maslinama.


Ovaj, tu se piše samo koliko je INGRA dužna.

Zizić daj molim te napiši koliko su INGRI dužni.

Jedino konkretno potraživanje koje imaju je ono dugoročno za Arenu. Ali to potraživanje NIJE dospjelo. Osim toga potražuju onih 5-6 mil. za Kliniku za tumore oko kojeg se spore i vjerovatno imaju nešto sa cestogradnje prema HAC-u, ali ništa to nije značajno u odnosu na dospjeli dug kojeg Ingra ima prema raznim vjerovnicima.


http://www.ingra.hr/index.php?page=annews&id=174

Gospodin Oppenheim upućuje otvoreno pismo glavnom uredniku Poslovnog dnevnika g. Darku Markušiću.

Evo istina procurila …
zanima me samo tko je na kupnji
vi špekulanti ili novinari koji pišu te ćlanke…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Ako je došla faza kad im samo otvorena pisma mogu pomoć, onda dobro znaš kolko je sati. [emo_namigusa]

A nekad su bili nedodirljivi. Sve je to karma. Još da se to potvrdi i na našim političarima, bio bih zadovoljan.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

umjesto da direktor kaže što je napravio na 5-mjesečnoj blokadi računa koja i dalje traje, novom strateškom partneru (DDJH je elegantno zbrisao), mogućnosti isplate komercijalnih zapisa za par dana, on gubi vrijeme prepucavajući se s novinama?!? [emo_palacd][emo_palacd]

sve što pišem moje je mišljenje te se ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

Ajme meni.. ovo je postalo tragikomicno

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

stvarno smo ga pretherali s ovim pisanjem
ja predlazem da vkinemo i forvm i ove negativce koji blate ove nase bisere od firmi

Postanite Eu-robovi

Što nema još koja tisućica da se prospe po prodaji ???[emo_zacudjen][emo_zacudjen][emo_zacudjen]

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

New Report

Close