INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Groza, izgleda da je stvarno kraj.

Dokapitalizacija ide po 20,00 kn.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.


Groza, izgleda da je stvarno kraj.

Nema nikakve groze, to je subjektivna pojava.

Stvarni poslovni svijet ne priznaje osjećaje, samo rješenja.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.


Dokapitalizacija ide po 20,00 kn.

glu-post…da je to istina ne bi cijena na burzi sada bila 4 kn….


Dokapitalizacija ide po 20,00 kn.

da sigvrno
mozda po 2 kvne

Postanite Eu-robovi

Pa dobro ako ne vjerujete u ovu firmu, molim Vas da prodate dionice još dok možete. Mislio sam kupovati po 4 kn, ali i sa 2 kn biti ću zadovoljan.

Todi 1-2 kune ne igra neku ulogu, zašto bi meni.

lp[emo_beztona]

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

nije dobro….2kune?3kune?

cash je cash,a sve ostalo je sex!


Na upravnoj zgradi Ingre hipoteka od 318 mil. kunahttp://www.poslovni.hr/domace-kompanije/na-upravnoj-zgradi-ingre-hipoteka-od-318-mil-kuna-219472

Ipak, neslužbeno doznajemo da je zabilježba napravljena na originalni iznos kredita jer se to tako radi, bez obzira na to koliko se taj kredit u međuvremenu smanjio.

neće uvijek biti ovako.

Ajde da mi netko pametan objasni kako može nekretnina vrijedna 12,7 mil eura imati hipoteku od 43 mil eura ? Kakva je to banka koja takvu imovinu ima uvedenu u vlastite knjige kao dug na takav kre-tenski način i još nije propala? Pa mogu komotno napisati i da je hipoteka na zgradu milijardu eura – ista stvar, tko će im to platiti kada dođu “po svoje”? I onda mi govorimo o pravno-financijskom sustavu koji funkcionira ????

Inače što se tiče Ingre – bio bi kraj da ne postoji jedno veliko ALI koji to spriječava. Ovako još ništa od toga – barem ne još neko vrijeme.

@ gle cucak ako ovo ide u stečaj s veeeeeelikim problemima, Toda je dao 1 kn,
a dugovi su mu oprošteni.

Ja sam korektniji, dajem duplo, znači dvije kune. Pa sve ti napišem, jedino da ti počnem crtati kao James.

lp[emo_naivan]

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]


“Ajde da mi netko pametan objasni kako može nekretnina vrijedna 12,7 mil eura imati hipoteku od 43 mil eura ? ”

pa vidis i sam da nisv cista posla
bit ce ovdje posla za nadlezne odnosno kako bi rekao nadzorni, nek institvcije rade svoj posao hehehehe

Postanite Eu-robovi



Na upravnoj zgradi Ingre hipoteka od 318 mil. kunahttp://www.poslovni.hr/domace-kompanije/na-upravnoj-zgradi-ingre-hipoteka-od-318-mil-kuna-219472

Ipak, neslužbeno doznajemo da je zabilježba napravljena na originalni iznos kredita jer se to tako radi, bez obzira na to koliko se taj kredit u međuvremenu smanjio.
[/quote]
U članku je naveden ukupno založno pravo/hipoteka ili što li god već od cca 780.000.000 KN OK, Ingra osporava cca 210.000.000 KN ako je tome tako, onda ostaje nadalje upitnih cca 570.000.000 KN… ujedno se pitam kako će INGRA u roku od 7 dana naći dodatnih cca 33.000.000 KN za isplatu komercijalnih zapisa koje treba isplatiti 31.10.
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/NH3Z1KpgmTSz6B6Uebiv1g==.pdf
tj. ako to nisu uspjeli isplatiti komercijalne zapise 24.01.2012 sa ne blokiranim računom… kako će to drugi tjedan izvesti sa blokiranim računom…??

New Report

Close