INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


2 gvbitasa zajedno idv v nove pobjede
toga ima samo v rh

Raspitajete se koliki su dugovi bili Donalda Trumpa 1990.

Citat: “Društvo radi na alternativnom riješenju…” (Malo mašte i šale kad su već tako dobre vijesti)

Alternativno rješenje je da Ingra postane modna agencija i kuća evropske mode. A zainteresirani investitor je Karl Lagerfeld koji bježeći od Holandeovih poreza za bogate vidi u RH i Ingri priliku za otvaranje novih tržišnih niša s mogućim plasmanom robe na tržišta Alžira, Iraka i Rusije. A upravna zgrada biti će, a gdje drugdje nego – Papaja na Zrću. [emo_zloban][emo_plazi]

Vjerojatno je i to bio razlog što su se u poslovnim krugovima pojavile informacije da će ENKA preuzeti Ingru. Međutim, neslužbeno smo doznali da to nije točno, već da su Turci s Ingrom pokušali dogovoriti zajednički građevinski pothvat u Iraku,

Ingra: Vjerujemo u nastavak suradnje s Đurom Đakovićem; u potrazi smo za investitorima…..Vaš link …[/url]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]



Ma ja sam ti u mirovini i uskoro, ovo ozbiljno govorim, očekujem VELIKU zaradu na Ingri. Pa to je moja miljenica, koja me još nije prevarila. Usput, jedna od najboljih firmi na ZSE.. nedaju se splašiti. Neznam koliko je tebi godina, ali doživjet češ ti uspon zasigurno,, samo polako,, strpljen spašen a ne kao oni 3 mil i nešto.. Ja bi im uzeo sada još jednom javnobilježničku i poštansku naknadu,,, za povrat ne prijašnje parkiralište !! [emo_smijeh][emo_smijeh]

hm, Vi ste blizu penziji….i penziju bazirate na Ingri. i Ingra vas još nikad nije prevarila?… Vi stvarno nemate veze o osnovama poslovanja građevinara i Ingre…mislimd a će Vaša priča sa Ingrom završiti na način da ćete vi koji ste ulagali novce u nju na kraju skupljat booce po smećima zgrada gdje živi management Ingre koji je te iste stanove kupio vašim novcem…al nebitno, razvili ste dobre odnose s njima, ljudi će vam preko reda otvoriti smetlarnik. Ne vjerujem ni da će vas onda, kako vi to kažete, Ingra razočarati!
Pozz
[/quote]
Kao prvo nisam pred penzijijom, već sam u mirovini, za mene velika razlika. Mirovina mi je hvala dragom Bogu “Ima se”, tako i kada bih sve izgubio na Ingri, opet bih živio možda boljim životom nego ti koji spominješ smetlarnike. Meni nisu poznati, vidim tebi jesu,, no opet sve 5. Da i kada se vozam po gradu vidim da su svi smetlarnici kod nas u zauzeti, tako da ta priča otpada. Nego prijane hvataj se ti lopate, tebi vjerovatno do mirpvine ili kako je ti zoveš penzije treba puno vremena,,,, ako je doživiš. Nije vidim ja Ingra za tebe !!
LP i tebi !!

I very much love INGRA !!




Ma ja sam ti u mirovini i uskoro, ovo ozbiljno govorim, očekujem VELIKU zaradu na Ingri. Pa to je moja miljenica, koja me još nije prevarila. Usput, jedna od najboljih firmi na ZSE.. nedaju se splašiti. Neznam koliko je tebi godina, ali doživjet češ ti uspon zasigurno,, samo polako,, strpljen spašen a ne kao oni 3 mil i nešto.. Ja bi im uzeo sada još jednom javnobilježničku i poštansku naknadu,,, za povrat ne prijašnje parkiralište !! [emo_smijeh][emo_smijeh]

hm, Vi ste blizu penziji….i penziju bazirate na Ingri. i Ingra vas još nikad nije prevarila?… Vi stvarno nemate veze o osnovama poslovanja građevinara i Ingre…mislimd a će Vaša priča sa Ingrom završiti na način da ćete vi koji ste ulagali novce u nju na kraju skupljat booce po smećima zgrada gdje živi management Ingre koji je te iste stanove kupio vašim novcem…al nebitno, razvili ste dobre odnose s njima, ljudi će vam preko reda otvoriti smetlarnik. Ne vjerujem ni da će vas onda, kako vi to kažete, Ingra razočarati!
Pozz
[/quote]
Kao prvo nisam pred penzijijom, već sam u mirovini, za mene velika razlika. Mirovina mi je hvala dragom Bogu "Ima se", tako i kada bih sve izgubio na Ingri, opet bih živio možda boljim životom nego ti koji spominješ smetlarnike. Meni nisu poznati, vidim tebi jesu,, no opet sve 5. Da i kada se vozam po gradu vidim da su svi smetlarnici kod nas u zauzeti, tako da ta priča otpada. Nego prijane hvataj se ti lopate, tebi vjerovatno do mirpvine ili kako je ti zoveš penzije treba puno vremena,,,, ako je doživiš. Nije vidim ja Ingra za tebe !!
LP i tebi !!
[/quote]
da, do penzije imam još ohoho…. naravbo da Ingra nije za mene jer znam izračunati koliko vrijedi…vi ste se školovali za vrijeme 60-ih (onda se nije učilo kako se racuna vrijednost dionica to je sigurno, a po vašem pisanju čini mi se da i pravopis nije bio obvezan predmet) pa to dovoljno i ovori koliko ste stručni…..

naravno da znam kako smetlarnici izgledaju, ipak živim u RH, ima tamo puno ljudi nažalost, onih istih koji su tamo dospjeli jer su vjerovali raznoraznim prevarantima po “hrvatskim” firmama……

sretno vam bilo u mirovini, miruj te, to će vam bolje ići od bilo kakve aktivnosti, pogotovo u dionicama


Mrgude javi se????????
Od najveceg glasa nista da se cuje!!!!!
Pricao da ima 50000 komada i da mu je ulaz 6 kn, najavljivao da cekate vijest dan , dva i da se on iskrca. Pa kolega mrgude, mislim da je vijest stigla i da nikako nije dobra kako za ostale dionicare pa tako ni za vas.

Mrgud se vratio prije pola sata iz Hrvatske – metropole. Ne sekiraj se ti za mrguda, koliko ima, pošto je kupio i dali je vijest stigla. Po meni vijest stigla nije. Da, rekao sam davnih dana da od preuzimanja Ingre od strane ĐĐ neće biti ništa, ma to je svako pametan znao, i čak Vam je pisao ovdje, smijali ste se.. kao sada ja [emo_smijeh][emo_smijeh] Pobro moj, ja sa svojim dionicama raspolažem kako ja hoći i kada hoću a ti se ne sekiraj za mene, već vodi brigu o sebi i svome portfelju !!
LP
P.S: Za infose tvoje i drugih,, nije mi ulaz čistih 6 kn,, blizu,,, ama skoro 6, o količini,, hm, možda ig je više, možda manje, no to je moj problemčić “najvećeg glasa”
LP

I very much love INGRA !!





Ma ja sam ti u mirovini i uskoro, ovo ozbiljno govorim, očekujem VELIKU zaradu na Ingri. Pa to je moja miljenica, koja me još nije prevarila. Usput, jedna od najboljih firmi na ZSE.. nedaju se splašiti. Neznam koliko je tebi godina, ali doživjet češ ti uspon zasigurno,, samo polako,, strpljen spašen a ne kao oni 3 mil i nešto.. Ja bi im uzeo sada još jednom javnobilježničku i poštansku naknadu,,, za povrat ne prijašnje parkiralište !! [emo_smijeh][emo_smijeh]

hm, Vi ste blizu penziji….i penziju bazirate na Ingri. i Ingra vas još nikad nije prevarila?… Vi stvarno nemate veze o osnovama poslovanja građevinara i Ingre…mislimd a će Vaša priča sa Ingrom završiti na način da ćete vi koji ste ulagali novce u nju na kraju skupljat booce po smećima zgrada gdje živi management Ingre koji je te iste stanove kupio vašim novcem…al nebitno, razvili ste dobre odnose s njima, ljudi će vam preko reda otvoriti smetlarnik. Ne vjerujem ni da će vas onda, kako vi to kažete, Ingra razočarati!
Pozz
[/quote]
Kao prvo nisam pred penzijijom, već sam u mirovini, za mene velika razlika. Mirovina mi je hvala dragom Bogu "Ima se", tako i kada bih sve izgubio na Ingri, opet bih živio možda boljim životom nego ti koji spominješ smetlarnike. Meni nisu poznati, vidim tebi jesu,, no opet sve 5. Da i kada se vozam po gradu vidim da su svi smetlarnici kod nas u zauzeti, tako da ta priča otpada. Nego prijane hvataj se ti lopate, tebi vjerovatno do mirpvine ili kako je ti zoveš penzije treba puno vremena,,,, ako je doživiš. Nije vidim ja Ingra za tebe !!
LP i tebi !!
[/quote]
da, do penzije imam još ohoho…. naravbo da Ingra nije za mene jer znam izračunati koliko vrijedi…vi ste se školovali za vrijeme 60-ih (onda se nije učilo kako se racuna vrijednost dionica to je sigurno, a po vašem pisanju čini mi se da i pravopis nije bio obvezan predmet) pa to dovoljno i ovori koliko ste stručni…..

naravno da znam kako smetlarnici izgledaju, ipak živim u RH, ima tamo puno ljudi nažalost, onih istih koji su tamo dospjeli jer su vjerovali raznoraznim prevarantima po "hrvatskim" firmama……

sretno vam bilo u mirovini, miruj te, to će vam bolje ići od bilo kakve aktivnosti, pogotovo u dionicama
[/quote]
Samo se Vi lijepo sklonite s foruma Ingre i manite se dionica, nije to za Vas poglavito ako ste mladi kako navodite,, loše je za srce a takovi “penziju” ne dožive nikada !!
LP i ispravite gramatičko – štamparske greške. [emo_ooooo]

I very much love INGRA !!

Mozda vise mozda manje :). Ma ti samo navlacis ljude i nista drugo ne radis. Ako imas manje od 50 ok je to. Zaradio si to pa oso u penziju, ali ako imas vise a u penziji si tada bi mogle i institucije da rade svoj posao pa da vide gdje si ti to toliko zaradio u ovoj napacenoj i opeljesenoj hr.

Molio bih stručne forumaše da mi ukratko objasne što bi se moglo dogoditi sa vrijednošću dionice u slučaju eventualnog dokapa u iznosu koji spominje Opi.

Kockarnica se preselila na certifikate.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


Mozda vise mozda manje :). Ma ti samo navlacis ljude i nista drugo ne radis. Ako imas manje od 50 ok je to. Zaradio si to pa oso u penziju, ali ako imas vise a u penziji si tada bi mogle i institucije da rade svoj posao pa da vide gdje si ti to toliko zaradio u ovoj napacenoj i opeljesenoj hr.

Ostavio mi djed u nasljedstvu konje vrane koje baš nisam volio pa sam ih prodao. Usput prodao sam i staju i kukuruz, ali na vrijeme, vidiš da poljoprivreda ne ide !!
Pošalji mi SOU, BOU, USKOK pa da provjere odakle mi naslijeđeni novčići. “Dida moj” mi se borio u onom ratu, ja u ovom,obojica na istoj strani. Odakle njemu lova i konji e to morate njega pitati, ali jadan umro je, pa ne može dati iskaz !!
Dioničar Ingre !!
P.S: Pozitiva,, prijatelju ispred zareza jedan broj manje za ulaz, sorry, pogriješio sam !!

I very much love INGRA !!

New Report

Close