INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@zizi
ako opet ne iskupe komercijalne zapise, onda će doista postati gadno, moguće neki od tih vjerovnika pokrene i stečaj, samo ovaj puta bi to moglo biti vrlo opasno (za razliku od onog prethodnog igrokaza međimurje visokogradnje)

netko je bio pametan pa je prodao iznad 4
ipak je zdravlje bitnije nego par kvna

Postanite Eu-robovi

Evo, počele su se dionice iz neuspjele ponude vraćati na burzu, za početak 15.000 komada iskipano je po kupnji…a za njime polako kreću i ostali.

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

JE JE VRATIO SE ŠIME.

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

Uh, opet me malko “zakačilo”! Ako ovako nastavite morat ću uskoro po zakonu oglasiti ponudu za otkup preostalih! Hvala!
Pozdrav gos. topu![emo_namigusa]

Đuro Đaković se izvukao, kako će Ingra sada izbjeći stečaj?
Rijetke dioničare posrnuloga građevinara zaintrigirala je ponuda iz Sl. Broda.

Na ponudu koju je Đuro Đaković holding sredinom srpnja dao za Ingru nije se javila ni četvrtina dioničara te građevinske tvrtke.

Ingra je u ponedjeljak objavila kako je samo 23,56 posto dionica te kompanije, odnosno 3,19 milijuna komada bilo pohranjeno i spremno na prodaju. Budući da je uvjet za uspjeh ponude preuzimanja te građevinske kompanije Uprava Đuro Đaković holdinga postavila na neuobičajeno (ili ciljano, op. a.) visokih 95 posto, u startu je bilo malo vjerojatno da će gotovo svi dioničari Ingre pristati na ponudu.

Budući da nije dosegnut postavljeni prag, Đuro Đaković Holding izvukao se iz preuzimanja Ingre i više nema zakonsku obvezu to napraviti. Zbog novonastale situacije Zagrebačka je burza obustavila trgovanje dionicama Ingre i Đuro Đaković holdinga. S obzirom na to da je ponuda Đuro Đaković holdinga bila jedna od posljednjih slamki spasa posrnuloga građevinara, pitanje je kako će i hoće li Ingra uspjeti izbjeći stečaj s obzirom na velike dugove.
PD

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Pravo čudo da još ima onih koji tako malo vrednuju svoje novce da za ovo “čudo” nude više od cijene primjerene okolnostima.

Jadan Đuro sada, propala mu “životna” prilika, s kim će sada sinergirati?
Možda počnu praviti atomsku bombu za Kineze.
Ingra će svojim putem, mi smo pacifisti i ne bi se udavali za takvog grubijana kojem je glavni izvor prihoda proizvodnja oružja. Mi ne rušimo, mi gradimo![emo_namigusa]

A di se je to Đuro izvukao.

Pa INGRA mu je bila zadnja šansa da dobije poslove izvan Hrvatske.

Mislim da Đuro galopira prema stečaju.

lp[emo_palacd]

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]


Jadan Đuro sada, propala mu "životna" prilika, s kim će sada sinergirati?
Možda počnu praviti atomsku bombu za Kineze.
Ingra će svojim putem, mi smo pacifisti i ne bi se udavali za takvog grubijana kojem je glavni izvor prihoda proizvodnja oružja. Mi ne rušimo, mi gradimo![emo_namigusa]

Vi ne gradite vec duze vremena(barem ne vece objekte),koliko je meni poznato!!!
Ingra se urusila i samo je pitanje dana ili mjeseci kada ce netko pokrenuti stecaj(naravno ako se ne dogodi cudo)!!!
Pozrav

bisakovi@
A što se to kod nas u Hrvata nije urušilo? Sve se urušilo! Bit će posla, mora se ponovno graditi!
Pozdrav!

Ne vidim u svemu nikakvu novu vijest sve je već poznato tjednima…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

New Report

Close