INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

SKDD danas, ustvari jučer, obavještava hrvatsku javnost o preuzimanju dionica ingre od strane našeg dragog đure, pa nam između ostalog piše:
“…Za vrijeme trajanja roka ponude za preuzimanje pohranjeno je ukupno 23,56 % odnosno 3.190.886 otplaćenih dionica oznake INGR-R-A koje daju pravo glasa…”
————————-

Pa, dobro, tko će sad kupiti tih 3.190.886 dionica ingre po 6 kuna? Đuro neće, Đoka neće…ja mislim da će sve to kupiti korisnik ZZtop – čovjek ima para, a kad gubi nikada se ne ljuti[emo_smijesak]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

@ Mrgud

Pa kaj je ovo. To prvi put vidim da se Mrgud smije. Mislim da će se sutra nešto jako lijepo dogoditi.

Prijatelju, molim te da bi napišeš svoj target izlaska, tako da prilagodim svoje parametre tome.

Nažalost,upalo mi nešto prije deset pa nažalost ništa danas od proboja u deset sati. Ali biće još puno dana,vrlo važan je moment proboja.

Ali postavim se na bidu, pa ovi brokeri kaj su skupljali za Đuru možda mi daju džabe.

Pozdrav Baronu, vaše postove o zemljištu, stanovima i ostalim nekretninama u Hrvata sam volio čitati.

LP

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

Mislim da nakon neprihvacanja ove ponude dionica Ingre nema buducnosti,barem je ja ne vidim.
Za mene bi sada bio ocekivan pad cijene dionice na burzi te smanjenje likvidnosti i kupnje.
No uskoro cemo vidjeti da li sam u pravu ili ne.
Pozdrav

mene zabrinjava činjenica da je 23 posto pristalo na 6 kuna
to zbilja znaći da je dionica blokirana po mom sudu
esad oće li biti božićnog poklona

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

e sad je pitanje koliko je u 23% onih koji su morali upisati svoje dionice kao što je to morao opi.

idući tjedan će bit bolje...

mislim da bi dd sad morao ponvditi 5 kvna
to bi sigvrno donijelo barem 50 posto
a ako nece ni to onda 4 kvne

Postanite Eu-robovi

Ako nitko neće Ingru ide stečaj i priča je završena najlošija varijanta za sve nas.

[b]Svakim danom u svakom pogledu sve više i više napredujem.[/b][emo_euro][emo_cool]

Neki banaliziraju činjenicu da je cca 3.200.000 dionica ponuđeno na otkup po 6 kn, kao da to nije bitno. Dosta je da nakon neuspjeha ponude samo 20% tih dionica (cca 700.000 komada) dođe na prodaju na burzu s ciljem prodaje “daj što daš” (jer je račun i dalje blokiran, a ponuda nije uspjela) pa bi mogao nastati vatromet kakav dugo nije viđen na ovoj dionici, pogotovo ako krene panika pa počnu prodavati i oni koji nisu htjeli prihvatiti ponudu.

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Mislim da nece biti neke panike jer je vecina dionicara ionako vec prekrizila novac koji im je ostao u ingri. U smislu da ako slucajno krene na bolje super, ako ne neka propadne i to sitno sto je ostalo od nekadasnje vrijednosti.

Ako do sada nije bilo “panike” neće ni nakon ovog,jer pravo pitanje je koliko je onih u tim dionicama(a siguran sam da ih ima dosta),koji su morali prihvatiti ponudu,tako da….ništa od te teorije!poznavajući ingru prije ce doci info koji ce je podici nego rusit,jer ju nema di vise rusit..srusena je VEC!

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Iskreno, ne znam zašto se neki prave g…i ali da je cijena na burzi kao i što je bila 4,XX tijekom 70% vremena ponude i ja bi poslao prodaju po 6kn DDJH (a opet kako ponuda nece uspjet kao što vidimo vratit ce mi dionice) win win situacija.

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Budući da INGRA 24.01.2012 nije mogla iskupiti izdane komercijalne zapise… hoće li iste + jedne dodatne, a obje konverzirane… moći drugi tjedan u srijedu tj. 31.10.2012 iskupiti…?
Sa ĐĐ možda bi bila uspjela, a sada bez ĐĐ… ?
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/NH3Z1KpgmTSz6B6Uebiv1g==.pdf

New Report

Close